Reklama

32-latek zatrzymany z narkotykami. Decyzją sądu trafił do aresztu

Kutnowscy kryminalni zatrzymali 32-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie oraz w miejscu swojego zamieszkania amfetaminę. Usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Za popełnione przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

1 sierpnia 2026 roku funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kutnie, dzięki dobremu rozpoznaniu i pracy operacyjnej, zatrzymali 32-letniego mieszkańca Kutna. Mężczyzna poruszał się samochodem marki Opel wraz z 37-letnią kobietą. Oboje zostali wylegitymowani na jednym z osiedlowych parkingów na terenie Kutna.

Podczas wykonywanych czynności policjanci ujawnili przy 32-latku niewielką ilość amfetaminy, natomiast 37-letnia kobieta posiadała w swojej torebce marihuanę. Oboje zostali zatrzymani.

W toku dalszych czynności mundurowi sprawdzili miejsce zamieszkania 32-latka, gdzie znaleźli prawie 36 gramów amfetaminy. Zgromadzony przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu posiadania znacznej ilości środków odurzających.

Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Kutnie Sąd zastosował wobec 32-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Za popełnione przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

37-letnia kobieta usłyszała natomiast zarzut posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Uch! 04.08.2026 18:41
Oj jak to dobrze że w Gostynie żadnych dilerów nie ma.

Lokals 04.08.2026 13:44
36 gramów białego proszku... znaczna ilość, kajdanki na rękach i nogach oraz do 10 lat na koszt podatnika. Coś tu się nie klei.

Ogłoszenia
NAJPOPULARNIEJSZE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama