Reklama

Strajk pracowników oświaty słabnie

Wszystkie przedszkola w Gostyninie pracują już zgodnie z planem. Przedszkola nr 2 i 4 zaprzestały strajku. Piątka w ogóle do strajku nie przystąpiła.

Przedszkole nr 5 w referendum na temat strajku opowiedziało się przeciwko. Pozostałe placówki wychowania przedszkolnego w naszym mieście strajkowały tydzień.

Z naszych informacji wynika, że w środę 17 kwietnia Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie również zacznie normalnie funkcjonować.

Wpływ na rezygnację z kontynuowania strajku ma presja ze strony społeczeństwa jak również świadomość utraty wynagrodzenia za okres protestu.

Pozycja ZNP w negocjacjach z Rządem będzie z dnia na dzień słabsza, ponieważ egzaminy w szkołach się odbywają, a kolejne placówki zawieszają udział w strajku.

Premier Mateusz Morawiecki podtrzymuje chęć zwołania okrągłego stołu po świętach Wielkanocnych.

and.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

matka 18.04.2019 13:26
Obserwując zachowanie niektórych nauczycieli zadaję pytanie: jak ludzie którzy kosztem swoich uczniów, którzy i ich rodziców narażonych na zapewnienie dzieciom dodatkowej opieki , często dodatkowo opłacanej, realizują procesy wychowawcze, obchodzą dni patronów szkoły, przygotowują akademie, jak teraz staną przed swoimi dzieciakami i powiedzą o bohaterstwie żołnierzy na Westerplatte w obronie Ojczyzny, kiedy samemu - panie historyku, walczy się kosztem dzieci o mamonę dla siebie? Czy wystarczy uśmieszek?

alex 16.04.2019 20:48
dopuścili jednak do siebie tę porażającą w skutkach prawdę, że płaci się za wykonaną pracę a nie za strajk

olo 17.04.2019 06:46
Jaka płaca taka praca

aa 16.04.2019 17:37
Andrzejku te twoje informacje są jak paski w TVP - czysta propaganda

do aa 17.04.2019 14:55
Tak to widać, słychać i czuć.

Ogłoszenia
Domek letniskowy w pięknej okolicy w pobliżu jez. Skrzynki Domek letniskowy w pięknej okolicy w pobliżu jez. Skrzynki Posiadamy do sprzedaży drewniny domek letniskowy, położony w miejscowości Lubaty gm Baruchowo. Domek usytuowany w malowniczym otoczeniu natury, w odległości około 900 metrów od jeziora Lubatowskiego oraz około 2,5 kilometra od popularnego jeziora Skrzynki– cenionego za walory rekreacyjne i piękne otoczenie. Przedmiotem oferty jest domek letniskowy o powierzchni około 70 m², posadowiony na przestronnej, w pełni ogrodzonej działce o powierzchni 1650 m². Teren nieruchomości oferuje wiele możliwości zagospodarowania – zarówno pod kątem wypoczynku, jak i rekreacji – z zachowaniem pełnej prywatności i komfortu użytkowania. Domek posiada nadany numer porządkowy budynku, co przekłada się na uporządkowany stan formalno-prawny nieruchomości i ułatwia ewentualne procesy administracyjne. Położenie działki gwarantuje ciszę i spokój, a jednocześnie bliskość jezior i terenów zielonych, co czyni tę ofertę idealną zarówno jako miejsce letniego wypoczynku, jak i inwestycję o charakterze sezonowym lub całorocznym. Cena: 290 000 zł do negocjacji! Po więcej aktualnych ofert zapraszamy na naszą nową stronę internetową – znajdziesz tam pełną bazę nieruchomości oraz dodatkowe informacje. Prezentacja w naszym biurze jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
NAJPOPULARNIEJSZE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama