Reklama

Niezwykły uczeń z GCE

W piątek (10.05) w Sierpcu odbyła się gala finałowa konkursu „Niezwykły uczeń”, organizowanego przez Fundację Edu-Inicjatywa pod patronatem Starosty Sierpeckiego i Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Tytuły „Niezwykłego ucznia” przyznano osobom nieprzeciętnym, rozwijającym swoje pasje, zaangażowanym w życie lokalnych społeczności, realizującym własne marzenia, odważnym i chcącym zmieniać świat wokół siebie.

Wśród laureatów konkursu znalazł się uczeń klasy czwartej Technikum Pojazdów Samochodowych Gostynińskiego Centrum Edukacyjnego, Arkadiusz Falkowski. Podziękowania od Kapituły otrzymał również dyrektor szkoły Wojciech Kiełbasa i wychowawca – Monika Świderek.

Arkadiusz wyróżnia się empatią, zaangażowaniem w sprawy społeczne i troską o wizerunek szkoły. Arkadiusz przyjął funkcje szkolnego akustyka, dbał o nagłośnienie podczas każdej uroczystości szkolnej, występował w akademiach, uatrakcyjniał je swoim wokalem. Ponadto bardzo chętnie wykonywał wszelkie prace z technologii komputerowe: montaże, filmiki, prezentacje multimedialne. Z zainteresowaniem zdobywał nową wiedzę: w klasie trzeciej poszerzał swoje umiejętności z przedmiotów zawodowych w ramach projektu unijnego Działając wspólnie. Innowacyjne systemy bezpieczeństwa czynnego i biernego w pojazdach samochodowych; w czwartej klasie poszerzał swoją wiedzę na zajęciach: Działając wspólnie. Innowacyjne i ekologiczne źródła napędu pojazdów samochodowych. Ponadto Arkadiusz Falkowski jest wolontariuszem w Gminnym Ośrodku Kultury w Szczawinie Kościelnym, pomaga przy nagłaśnianiu imprez i koncertów muzycznych. Doskonali swoje umiejętności jako DJ i wodzirej. Od 10 lat jest tancerzem Ludowego Zespołu Pieśni i Tańca w Szczawinie Kościelnym, z którym koncertował w Macedonii, Chorwacji, Czechach, na Węgrzech i we Włoszech. Od dwóch lat jest też członkiem zwyczajnym Ochotniczej Straży Pożarnej w Szczawinie Kościelnym, ukończył jednoetapowy kurs strażaków ratowników, zdobył uprawnienia do działań ratowniczych, uczestniczył w akcjach poszukiwawczych zaginionych osób.

Arkadiusz Falkowski jest uczniem aktywnym, zaangażowanym w pracę na rzecz szkolnej społeczności, dzięki uczniom takim jak on szkoła tętni życiem i staje się widoczna w miejskiej i powiatowej przestrzeni. Arkadiusz Falkowski w pełni zasłużył na tytuł NIEZWYKŁY UCZEŃ.

ms.

  


Niezwykły uczeń z GCE

Niezwykły uczeń z GCE

Niezwykły uczeń z GCE

Niezwykły uczeń z GCE

Niezwykły uczeń z GCE

Niezwykły uczeń z GCE

Niezwykły uczeń z GCE

Niezwykły uczeń z GCE

Niezwykły uczeń z GCE

Niezwykły uczeń z GCE

Niezwykły uczeń z GCE

Niezwykły uczeń z GCE

Niezwykły uczeń z GCE

Niezwykły uczeń z GCE

Niezwykły uczeń z GCE

Niezwykły uczeń z GCE

Niezwykły uczeń z GCE

Niezwykły uczeń z GCE

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

max 14.05.2019 19:01
Arek to nieprzeciętny uczeń zaangażowany w pracę na rzecz szkoły, dobrze, że na koniec nauki w technikum został doceniony

Ogłoszenia
Domek letniskowy w pięknej okolicy w pobliżu jez. Skrzynki Domek letniskowy w pięknej okolicy w pobliżu jez. Skrzynki Posiadamy do sprzedaży drewniny domek letniskowy, położony w miejscowości Lubaty gm Baruchowo. Domek usytuowany w malowniczym otoczeniu natury, w odległości około 900 metrów od jeziora Lubatowskiego oraz około 2,5 kilometra od popularnego jeziora Skrzynki– cenionego za walory rekreacyjne i piękne otoczenie. Przedmiotem oferty jest domek letniskowy o powierzchni około 70 m², posadowiony na przestronnej, w pełni ogrodzonej działce o powierzchni 1650 m². Teren nieruchomości oferuje wiele możliwości zagospodarowania – zarówno pod kątem wypoczynku, jak i rekreacji – z zachowaniem pełnej prywatności i komfortu użytkowania. Domek posiada nadany numer porządkowy budynku, co przekłada się na uporządkowany stan formalno-prawny nieruchomości i ułatwia ewentualne procesy administracyjne. Położenie działki gwarantuje ciszę i spokój, a jednocześnie bliskość jezior i terenów zielonych, co czyni tę ofertę idealną zarówno jako miejsce letniego wypoczynku, jak i inwestycję o charakterze sezonowym lub całorocznym. Cena: 290 000 zł do negocjacji! Po więcej aktualnych ofert zapraszamy na naszą nową stronę internetową – znajdziesz tam pełną bazę nieruchomości oraz dodatkowe informacje. Prezentacja w naszym biurze jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
NAJPOPULARNIEJSZE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama