poniedziałek, 24 czerwca 2024 14:15
Reklama

Rusza modernizacja MCK za prawie 13 mln zł [VIDEO]

Podpisana została umowa "Modernizacja Miejskiego Centrum Kultury w Gostyninie".

Burmistrz Paweł Kalinowski przed podpisaniem umowy z wykonawcą robót – sochaczewską firmą SOCHBUD przedstawił zakres inwestycji. Wartość zadania to 12 mln zł. Miasto na modernizację MCK pozyskało środki zewnętrzne z rządowego programu Polski Ład w kwocie 8,5 mln zł.

and.

 

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Wyborca 09.12.2022 18:50
Życie kulturalne miasta to przede wszystkim ludzie. Same budynki nie stworzą tego twórczego ducha, który inspiruje lokalną społeczność do organizowania się i wzajemnego wspierania, do wszelkiej twórczości. U nas niestety coraz większy marazm i brak perspektyw.

zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 22°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 15 km/h

Ogłoszenia
Przepięknie położone działki przy ścianie lasu Przepięknie położone działki przy ścianie lasu Tel. 665 424 109, 515 955 229 lub 605 615 205. Posiadamy do sprzedaży bardzo atrakcyjne działki w malowniczej, zalesionej miejscowości. Działki z możliwością zabudowy całorocznej oraz letniskowej o pow. od 1134 m/2 do 2642 m/2. Atrakcyjne usytuowanie, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i letniskowych, a zarazem wśród lasów, sprawia ,że niniejsza oferta, skierowana jest do osób poszukujących ciszy i zachwycających się naturą, ale aktywnych zawodowo. Dojazd drogą asfaltową oraz ok. 500 m drogą utwardzoną. Media ( prąd i wodociąg w drodze). Okolica cicha i spokojna, wokół duże kompleksy leśne, z wieloma szlakami pieszymi i rowerowymi. Bez wątpienia jest to najpiękniejszy fragment Mazowsza. Szybki dojazd do autostrady A1 ok. 8 km. Odległość z Kutna ok. 16 km, z Warszawy ok. 110 km, z Gostynina ok. 10 km. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Cena 43 000 zł do negocjacji. W naszym biurze prezentacja jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama