sobota, 20 kwietnia 2024 16:20

Burmistrz Paweł Kalinowski dziękuje za ambulans

fot. KRDP
fot. KRDP

Szanowni Państwo,

na początek weekendu mam bardzo dobrą wiadomość – do gostynińskiego pogotowia trafiła nowa karetka.

Bardzo dziękuję Marszałkowi Województwa Mazowieckiego i Dyrektor Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego za przekazany ambulans ratownictwa medycznego. Dzięki Państwa ofiarności podniesie się poziom bezpieczeństwa na terenie miasta i całego powiatu.

Nie ma nic cenniejszego niż życie ludzkie. Z pewnością dzięki nowej karetce zespół ratownictwa medycznego będzie mógł skuteczniej reagować i udzielać pomocy potrzebującym. Cieszę się, że wykształcona kadra będzie miała możliwość pracować na profesjonalnym sprzęcie, przez co pacjenci będą jeszcze lepiej zaopiekowani.

Korzystając z okazji pragnę podziękować lekarzom, ratownikom medycznym, pielęgniarkom, dyspozytorom medycznym i wszystkim pracownikom Stacji Pogotowia Ratunkowego w Gostyninie za pracę pełną poświęcenia. Jest to bez wątpienia ciężka praca, zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Na Waszych barkach spoczywa ogromna odpowiedzialność. Ostatnie lata były szczególnie intensywne dla Państwa. Mam nadzieję, że dbanie o Państwa komfort pracy chodź trochę wyrazi naszą wdzięczność i podziw.

Paweł Kalinowski

Burmistrz Miasta Gostynina


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Cynicznyhipokryta 27.01.2023 19:38
Z tego co pisali na tym portalu to "remont" domu kultury jest wart około 18 takich karetek ....

zachmurzenie duże

Temperatura: 3°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1013 hPa
Wiatr: 21 km/h

Ogłoszenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama