czwartek, 29 lutego 2024 18:58

Konkurs „Śnieżny Dekalog” rozstrzygnięty

Z przyjemnością informujemy, że 16 marca 2023 r. został rozstrzygnięty ogólnopolski konkurs plastyczno-filmowy pn. „Śnieżny Dekalog” zorganizowany w ramach akcji informacyjno-edukacyjnej „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”.

Organizatorem konkursu była Komenda Główna Policji wraz ze Stowarzyszeniem Instruktorów i Trenerów Narciarstwa Polskiego Związku Narciarskiego, Polskim Związkiem Narciarskim, Stowarzyszeniem Instruktorów i Trenerów Snowboardu oraz Fundacją PZU. Od 2 stycznia do 3 marca br. do Biura Prewencji Komendy Głównej Policji można było nadsyłać prace oraz spoty filmowe. Zadaniem uczestników konkursu było zilustrowanie Dekalogu Reguł Międzynarodowej Federacji Narciarskiej

 

W konkursie mogły wziąć udział osoby lub zespoły do 3 osób w wieku od 5 do 16 lat. Przeanalizowano wszystkie nadesłane do Biura Prewencji KGP prace i utwory pod kątem formalnym oraz merytorycznym, biorąc szczególnie pod uwagę wartość edukacyjną, artystyczną oraz spójność przekazu wyrażanego pracą z głównym tematem konkursu, jak również samodzielność wykonania pracy i staranność. Warto wspomnieć, że do udziału aktywnie włączyło się kilkadziesiąt placówek oświatowych na terenie całego kraju, przesyłając prace konkursowe swoich podopiecznych.

 

WERDYKT JURY:

KATEGORIA I – PRACA PLASTYCZNA (wiek 5-10 lat)

NAGRODA GŁÓWNA:
Karolina Laskowska             

WYRÓŻNIENIE:
Emilia Damboń                 

KATEGORIA II – PRACA PLASTYCZNA (wiek 11-16 lat)

NAGRODA GŁÓWNA:
Natalia Sojecka         

WYRÓŻNIENIE:
Amelia Zięba                 

KATEGORIA I – SPOT FILMOWY (wiek 5-10 lat)

NAGRODA GŁÓWNA:
Maria Pawlik                 
Antonina Dyk
Bartosz Piasecki

WYRÓŻNIENIE:
Mateusz Mleko                 
Emilia Mleko

KATEGORIA II – SPOT FILMOWY (wiek 11-16 lat)

NAGRODA GŁÓWNA:
Paweł Kucharski             
Michał Dettlaff
Aleksander Klebba

WYRÓŻNIENIE:
Bartosz Bisewski             
Jarosław Bisewski         

 

Wszystkim uczestnikom wyróżnionym w konkursie serdecznie gratulujemy ! Podziękowania kierujemy również do rodziców, opiekunów i nauczycieli za zaangażowanie oraz wsparcie młodych artystów.

 

O terminie i formie wręczenia nagród opiekunowie laureatów i osób wyróżnionych zostaną powiadomieni telefonicznie i mailowo.

 

Zachęcamy do udziału w kolejnych ogłaszanych konkursach.

(Biuro Prewencji KGP)

 

1 402724

 

1 402725

 

1 402726

 

1 402728

 

1 402737

 

1 402738

 

1 402739

 

1 402740

 

1 402741
 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 8°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 14 km/h

Ogłoszenia
Tomograf komputerowy i RTG w Szpitalu ARION Med Tomograf komputerowy i RTG w Szpitalu ARION Med Szanowni Państwo, na terenie Szpitala ARION Med sp. z o.o. znajduje się Pracownia Tomografii Komputerowej i RTG. Od 01.11.2023 r. świadczenia w zakresie diagnostyki obrazowej wykonuje firma ARION Med sp. z o.o. Pacjenci ambulatoryjni mogą skorzystać z usług Pracowni Tomografii Komputerowej i RTG w godzinach 08:00 – 18:00. Badania wykonywane są w ramach NFZ oraz komercyjnie ( niezbędne jest skierowanie ). Bliższe informacje o badaniach uzyskacie Państwo pod numerem telefonu: 24 236 03 91 lub bezpośrednio w rejestracji firmy ARION Med sp. z o. o. przy ulicy Kruk 5, 09-500 Gorzewo ( I PAWILON Szpitala ARION Med ). Nowy Tomograf Komputerowy w Szpitalu ARION Med sp. z o.o. Nowy tomograf komputerowy w szpitalu ARION Med sp z o.o.. Serdecznie dziękujemy Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Mazowieckiego za wsparcie dla Naszego szpitala. Nowe urządzenie tomograf komputerowy – 64 rzędowy, którym szpital corocznie wykonywać będzie kilka tysięcy badań. To inwestycja, która w bardzo pozytywny sposób wpłynie na jakość życia zarówno mieszkańców powiatu gostynińskiego i jego okolic. Sprzęt najnowszej technologii Dostawcą tomografu komputerowego jest GE Medical Systems Polska Sp. z o.o.. Nowoczesny 64-rzędowy tomograf komputerowy poszerzy ofertę dostępnych badań. Należy podkreślić, iż instalowany model przenosi jakość diagnostyki obrazowej w tutejszym szpitalu na wyższy poziom. Liczba tzw. rzędów związana jest między innymi z szybkością jego działania, a tym samym ze skróceniem czasu przeprowadzanego badania. Więcej informacji: www.arionmed.pl/nowy-tomograf-komputerowy-w-szpitalu-arion-med-spzoo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama