sobota, 18 maja 2024 12:12

Sukces uczennicy LO Julii Gołębiewskiej w konkursie „Continuum 2023”

W czwartek, 13 kwietnia uroczystym wręczeniem nagród zakończyła się VII edycja Konkursu Matematycznego „Continuum 2023” dla uczniów szkół średnich.

Konkurs, który obecnie posiada zasięg ogólnopolski, organizowany jest wspólnie przez Politechnikę Warszawską Filię w Płocku oraz Zespół Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza, a jego celem jest popularyzacja wiedzy i umiejętności matematycznych oraz motywowanie uzdolnionej matematycznie młodzieży do zdobywania wiedzy, a nauczycieli do pracy z pasjonatami matematyki.

 

Ponownie konkurs spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem wśród młodzieży i ponownie został on zdominowany przez uczestników spoza Płocka.

 

Oprócz nagród pieniężnych laureaci i finaliści otrzymali możliwość ubiegania się o przyjęcie na wybrane kierunki studiów prowadzonych na Politechnice Warszawskiej z pominięciem procedury kwalifikacyjnej, czyli przysłowiowy „indeks”.

 

Laureatami konkursu dla uczniów szkół średnich zostali:

  • I miejsce Julia Gołębiewska Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Gostyninie,
  • II miejsce Karol Kacprzak Liceum Ogólnokształcące im. marszałka Stanisława Małachowskiego w Płocku,
  • III miejsce Adam Karpiński Zespół Szkół Samorządowych im. Władysława Stanisława Reymonta w Zawidzu Kościelnym.

 

mrr.

 

Nagrody Konkurs Continuum 2023 6

 

Nagrody Konkurs Continuum 2023 7

 

Nagrody Konkurs Continuum 2023 10

 

Nagrody Konkurs Continuum 2023 9


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
jak nic 14.04.2023 16:17
od takiej kasy to im się w głowach poprzewraca :lol: :lol: :lol:

zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 19°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 16 km/h

Ogłoszenia
Piękne działki w zamkniętym kompleksie Piękne działki w zamkniętym kompleksie Tel: 515 955 229 lub 665 424 109 lub 605 615 205. Posiadamy do sprzedaży bardzo atrakcyjne działki w malowniczej, zalesionej miejscowości. Działki z możliwością zabudowy całorocznej oraz letniskowej, znajdujące się na terenie zamkniętego kompleksu. Teren działek porośnięty drzewkami sosnowymi ( samosiejkami). Atrakcyjne usytuowanie, przy lesie oraz w sąsiedztwie nowo wybudowanych domów jednorodzinnych i letniskowych, sprawia, że niniejsza oferta, skierowana jest dla osób poszukujących ciszy, zachwycających się naturą, z możliwością szybkiego dojazdu, do pracy, szkoły itp. Dojazd drogą asfaltową. Media ( światłowód, prąd i wodociąg w granicy kompleksu). Okolica cicha i spokojna, wokół duże kompleksy leśne, z wieloma szlakami pieszymi i rowerowymi. Do najbliższego jeziora (jezioro Lucieńskie ok 2 km). Do najczystszego i najpiękniejszego w okolicy jeziora Białe odległość ok. 4 km. Odległość od Gostynina ok. 9 km, od Płocka ok 25 km, od Warszawy ok. 100 km. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Cena: 55 zł/m2 do negocjacji. Posiadamy działki o różnych powierzchniach od 950m/2 do 1439m/2. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Prezentacja w naszym biurze jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama