poniedziałek, 24 czerwca 2024 14:48
Reklama

CSI Łąck: Konkurs Dużej Rundy dla Strzałkowskiego

Sobotni konkurs Dużej Rundy zawodów CSI Łąck zakończył się zwycięstwem Antoniego Strzałkowskiego.

W konkursie Speed Cup, pod patronatem Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, wystartowały 53 pary. Parkur o wysokości 140 cm bezbłędnie udało się pokonać 17 z nich, a walka trwała do samego końca. Po zwycięstwo pogalopował Antoni Strzałkowski na 9-letnim koniu Clapton.

„Parkur mi się podobał. Było dużo opcji w dystansach i zakrętach, było też trochę prowokacji do szybkiej jazdy i zrzutek. Mój koń nie jest demonem prędkości, ma dużą siłę i sporo czasu traci w locie. Fajnie powychodziły nam wszystkie zakręty, tak jak sobie założyłem – płynna jazda, ciasne skróty. (…) Z koniem Clapton dogadujemy się coraz lepiej, myślę, że w ciągu roku ten koń pokaże swój prawdziwy potencjał.” – mówił zwycięzca.

Przez większość konkursu prowadził mistrz Litwy – Matas Petraitis na wałachu Holle, ale ostatecznie musiał zadowolić się miejscem drugim. Top 3 zamknął Adam Nicpoń na koniu Counter.

Konkurs Medium Tour, pod patronatem telewizji Polsat, wygrał Jacek Zagor na OK Lazar. Miejsce drugie zajął Matas Petraitis na koniu Heineken, a trzecie Leszek Nieużyła na Chacorneto.

W klasie dla młodych koni pięcio- i sześcioletnich, pod patronatem Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, najlepszy był Michał Kubiak na Crazy Star-PP. Na drugim miejscu uplasował się Jacek Zagor na Samsel Lazar, a na trzecim Jan Bobik na Haverdy.

Konkurs Small Tour, o puchar Tarant Events, wygrał Jan Bobik na klaczy Flandria. Miejsce drugie zajęła Wiktoria Lasecka na Golden Girl, a trzecie Paulina Pellowska na Hera de Lux.

Zwycięstwem Eweliny Szczepanik na koniu Laos Hippica zakończył się konkurs Elite Tour, o puchar portalu TylkoSkoki.pl. Tu druga była Magdalena Szczechura na Asti Spumante L, a trzeci Robert Wilczewski na Vikita Chabaudiere

Niedziela będzie finałowym dniem zmagań. Najważniejszy konkurs to ORLEN GRAND PRIX ŁĄCK, zaliczany do światowego rankingu. Ten zaplanowany jest na 14:30. Oprócz sportowej rywalizacji na publiczność czekają także dodatkowe atrakcje, takie jak: przejażdżki na kucykach, zabawa w Hobby Horse, stoiska handlowe i gastronomiczne – między innymi Koła Gospodyń Wiejskich z Łącka.

Wydarzenie współorganizują Stado Ogierów w Łącku, Klub Sportowy Jumping Events z Poznania oraz firma Tarant Events. Sponsorem głównym międzynarodowych zawodów jeździeckich CSI2* Łąck jest PKN Orlen, a projekt współfinansowany jest przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.

Program i wyniki: https://livejumping.com/ap/event/7775/competitions

Strona internetowa zawodów: http://csilack.pl/

Wydarzenie na portalu Facebook: https://www.facebook.com/events/407458311557254

Zuzanna Ostańska


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 23°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 12 km/h

Ogłoszenia
Przepięknie położone działki przy ścianie lasu Przepięknie położone działki przy ścianie lasu Tel. 665 424 109, 515 955 229 lub 605 615 205. Posiadamy do sprzedaży bardzo atrakcyjne działki w malowniczej, zalesionej miejscowości. Działki z możliwością zabudowy całorocznej oraz letniskowej o pow. od 1134 m/2 do 2642 m/2. Atrakcyjne usytuowanie, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i letniskowych, a zarazem wśród lasów, sprawia ,że niniejsza oferta, skierowana jest do osób poszukujących ciszy i zachwycających się naturą, ale aktywnych zawodowo. Dojazd drogą asfaltową oraz ok. 500 m drogą utwardzoną. Media ( prąd i wodociąg w drodze). Okolica cicha i spokojna, wokół duże kompleksy leśne, z wieloma szlakami pieszymi i rowerowymi. Bez wątpienia jest to najpiękniejszy fragment Mazowsza. Szybki dojazd do autostrady A1 ok. 8 km. Odległość z Kutna ok. 16 km, z Warszawy ok. 110 km, z Gostynina ok. 10 km. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Cena 43 000 zł do negocjacji. W naszym biurze prezentacja jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama