sobota, 18 maja 2024 12:02

Grecka przygoda GCE to nie tylko staże

W czasie wolnym od praktyk młodzież wraz z opiekunami wybrała się podziwiać Meteory. Miejsce to jest bez wątpienia jedną z najbardziej malowniczych formacji skalnych na świecie. To połączenie cudu natury z geniuszem dawnych budowniczych. Ich grecka nazwa w wolnym tłumaczeniu oznacza „zawieszony w powietrzu”. Meteory to kilkusetmetrowe masywy skalne, z usadowionymi na szczytach klasztorami (monastyrami), wyglądającymi jakby były zawieszone w chmurach. Jako całość zostały wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

 

Kolejny wolny dzień to rejs na malowniczą wyspę Skiatos. Na pokładzie statku uczestnicy tańczyli Zorbę, a następnie zwiedzali wieżę zegarową, gdzie nagrywany był film Mamma Mia. W drodze powrotnej udali się na plażę ze złotym piaskiem – Kaukounaries, gdzie zażywali wodnych i słonecznych kąpieli.

 

Wojciech Kiełbasa

Dyrektor Gostynińskiego Centrum Edukacyjnego

 

g2

 

g3

 

g4

 

g5

 

g6

 

g7

 

g8


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Agnieszka Keplin 26.05.2023 22:25
Gratulacje dla szkoły Super pomysł Świetnie załatwione Bardzo dziękujemy Za opiekę profesjonalną nad dziećmi Za piękne wydarzenia w życiu

AntyTuSSk 26.05.2023 16:01
Kiedyś takie szkoły to wozili do PGR-u kamienie na polu zbierać, albo kartofle. POpatrzcie komuchy jak świat się zmienił.

Arek 33 27.05.2023 12:12
Ten wyjazd organizuję UE. Poczytaj.

zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 19°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 16 km/h

Ogłoszenia
Piękne działki w zamkniętym kompleksie Piękne działki w zamkniętym kompleksie Tel: 515 955 229 lub 665 424 109 lub 605 615 205. Posiadamy do sprzedaży bardzo atrakcyjne działki w malowniczej, zalesionej miejscowości. Działki z możliwością zabudowy całorocznej oraz letniskowej, znajdujące się na terenie zamkniętego kompleksu. Teren działek porośnięty drzewkami sosnowymi ( samosiejkami). Atrakcyjne usytuowanie, przy lesie oraz w sąsiedztwie nowo wybudowanych domów jednorodzinnych i letniskowych, sprawia, że niniejsza oferta, skierowana jest dla osób poszukujących ciszy, zachwycających się naturą, z możliwością szybkiego dojazdu, do pracy, szkoły itp. Dojazd drogą asfaltową. Media ( światłowód, prąd i wodociąg w granicy kompleksu). Okolica cicha i spokojna, wokół duże kompleksy leśne, z wieloma szlakami pieszymi i rowerowymi. Do najbliższego jeziora (jezioro Lucieńskie ok 2 km). Do najczystszego i najpiękniejszego w okolicy jeziora Białe odległość ok. 4 km. Odległość od Gostynina ok. 9 km, od Płocka ok 25 km, od Warszawy ok. 100 km. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Cena: 55 zł/m2 do negocjacji. Posiadamy działki o różnych powierzchniach od 950m/2 do 1439m/2. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Prezentacja w naszym biurze jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama