poniedziałek, 24 czerwca 2024 14:49
Reklama

Wodny plac zabaw na Dzień Dziecka

basen

 

REGULAMIN KORZYSTANIA Z WODNEGO PLACU ZABAW

 1. Wodny plac zabaw znajduje się na terenie Pływalni Miejskiej w Gostyninie.
 1. Wodny plac zabaw jest czynny w godzinach 10:00-20:00.
 1. Korzystanie z Wodnego Placu Zabaw dozwolone jest wyłącznie dla osób umiejących pływać, powyżej 7 roku życia.
 1. Dzieci do lat 10 mogą korzystać z wodnego placu zabaw wyłącznie pod opieką osób pełnoletnich.
 1. Korzystanie z Wodnego Placu Zabaw jest na własną odpowiedzialność.
 1. Z Wodnego Placu Zabaw jednorazowo może korzystać 10 osób.
 1. Przed wejściem na plac zabaw korzystający muszą zdjąć zegarki, kluczyki, obrączki, kolczyki lub inne ostre przedmioty.
 1. O wszelkich uszkodzeniach i nieprawidłowościach zamocowania, szczelności itp. natychmiast powiadomić najbliższego ratownika.
 1. Na terenie Wodnego Placu Zabaw zabrania się:
 • skakania z innych obiektów (krawędzi basenu, słupka startowego itp.) na moduł lub z modułu,
 • zabrania się przepływania pod modułami,
 • zachowania w sposób zagrażający bezpieczeństwu własnemu lub innych osób,
 • wykorzystywania modułów niezgodnie z przeznaczeniem.
 1. Za szkody spowodowane przez dzieci odpowiadają rodzice lub opiekunowie.
 1. Na terenie Wodnego Placu Zabaw obowiązuje ruch jednokierunkowy.
 1. Osoby korzystające z wodnego placu zabaw obowiązane są do ścisłego przestrzegania postanowień odrębnego regulaminu obowiązującego na terenie Pływalni Miejskiej w Gostyninie.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 23°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 12 km/h

Ogłoszenia
Przepięknie położone działki przy ścianie lasu Przepięknie położone działki przy ścianie lasu Tel. 665 424 109, 515 955 229 lub 605 615 205. Posiadamy do sprzedaży bardzo atrakcyjne działki w malowniczej, zalesionej miejscowości. Działki z możliwością zabudowy całorocznej oraz letniskowej o pow. od 1134 m/2 do 2642 m/2. Atrakcyjne usytuowanie, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i letniskowych, a zarazem wśród lasów, sprawia ,że niniejsza oferta, skierowana jest do osób poszukujących ciszy i zachwycających się naturą, ale aktywnych zawodowo. Dojazd drogą asfaltową oraz ok. 500 m drogą utwardzoną. Media ( prąd i wodociąg w drodze). Okolica cicha i spokojna, wokół duże kompleksy leśne, z wieloma szlakami pieszymi i rowerowymi. Bez wątpienia jest to najpiękniejszy fragment Mazowsza. Szybki dojazd do autostrady A1 ok. 8 km. Odległość z Kutna ok. 16 km, z Warszawy ok. 110 km, z Gostynina ok. 10 km. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Cena 43 000 zł do negocjacji. W naszym biurze prezentacja jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama