piątek, 29 września 2023 22:00
Reklama
Reklama

Zbiórka dla Magdy Lewandowskiej już na półmetku. Powstała specjalna grupa z licytacjami

Zbiórka na immunoterapię w potrójnie ujemnym raku piersi dla Magdaleny Lewandowskiej z Gostynina osiągnęła szalone tempo. Zebrano już połowę kwoty.

Zbiórka ruszyła we wtorek, 30 maja około godziny 16:00. Wystarczyły 4 dni, żeby w sobotę, 3 czerwca o 13:30 pasek onkozbiórki zapełnił się do połowy - zebrano już ponad 100 tysięcy złotych!

 

Setki udostępnień w zawrotnym tempie zalały media społecznościowe. Link do zbiórki dla Magdy udostępniła m.in. aktorka Anna Samusionek.

 

Na facebooku powstała specjalna grupa z ciekawymi licytacjami dla Magdy. Można tam wylicytować m.in. trening personalny, sesję fotograficzną, czy zestaw sushi.

 

Licytacje dla Magdy

 

Mam wrażenie, że internet oszalał. Dziękuję wszystkim za udostępnienia i wpłaty! Od siebie dodam tylko, że jestem już w procesie. Miałam już pierwszą chemię, łatwo nie jest. Do 3 dni człowiek czuje się struty jakby był na ostrym kacu. Później wszystko wraca do normy. 13 czerwca mam 2 chemię i najprawdopodobniej po niej już pierwszą dawkę immunoterapii. Z natury jestem wojowniczką więc nie poddam się. Otaczają mnie wspaniali ludzie. Nawet nie wiedziałam, że tyle osób mnie lubi SZOK i chce dla mnie dobrze. To mega miłe i mega za to dziękuję! Na Alivi jest dziennik, będę go aktualizować po chemii i immunoterapii, pisać jak się czuję i jak przebiega leczenie. Możecie tam czasem zaglądać. Jeszcze raz dziękuję. Magdalena Lewandowska

 

LINK DO ZBIÓRKI

 

christo


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie duże

Temperatura: 20°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 9 km/h

Ogłoszenia
ReklamaZamek Gostyniński - catering zamku
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama