Jechał rowerem pijany. Dostał 2,5 tys. zł mandatu
Choć jazda sprawiała mu problemy to i tak nie zdecydował się zsiąść z roweru i dla własnego bezpieczeństwa przemieszczać się pieszo. Jazdę pijanego rowerzysty przerwał policjant z komisariatu w Łącku. 45-latek za jazdę z promilami, zgodnie z nowym taryfikatorem ukarany został mandatem karnym w wysokości 2,5 tysiąca złotych.
14.01.2022 18:25