poniedziałek, 24 czerwca 2024 15:02
Reklama

Kierował mając prawie promil alkoholu. 50-latek wpadł na kontroli w Sierakówku

W piątek, 22 września gostynińscy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli drogowej volkswagena, którego tor jazdy wskazywał, że kierujący może być pod działaniem alkoholu. Przypuszczenia policjantów potwierdziły się, 50-letni mieszkaniec gminy Gostynin kierował mając prawie promil alkoholu w organizmie.
  • Źródło: KPP Gostynin
Kierował mając prawie promil alkoholu. 50-latek wpadł na kontroli w Sierakówku

Autor: policja.pl

W piątek, 22 września po godz. 20 gostynińscy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego w Sierakówku zatrzymali do kontroli drogowej volkswagena, którego tor jazdy wskazywał, że kierujący może znajdować się pod działaniem alkoholu. Kierującym był 50-letni mieszkaniec gminy Gostynin.

W trakcie rozmowy z 50-latkiem policjanci wyczuli od niego alkohol. Mężczyzna został poddany badaniu na jego zawartość w organizmie, które wykazało prawie promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Kierującemu zostało zatrzymane prawo jazdy. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

Policjanci apelują i przypominają, że alkohol negatywnie działa na organizm człowieka. Tracimy zdolność koncentracji i poczucie rzeczywistości. Zdecydowanie wydłuża się zdolność oceny sytuacji i czas reakcji. Nigdy nie wolno wsiadać za kierownicę po alkoholu!

Pijany kierowca to śmiertelne zagrożenie dla wszystkich uczestników ruchu drogowego. Kierowco włącz myślenie!


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 23°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 12 km/h

Ogłoszenia
Przepięknie położone działki przy ścianie lasu Przepięknie położone działki przy ścianie lasu Tel. 665 424 109, 515 955 229 lub 605 615 205. Posiadamy do sprzedaży bardzo atrakcyjne działki w malowniczej, zalesionej miejscowości. Działki z możliwością zabudowy całorocznej oraz letniskowej o pow. od 1134 m/2 do 2642 m/2. Atrakcyjne usytuowanie, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i letniskowych, a zarazem wśród lasów, sprawia ,że niniejsza oferta, skierowana jest do osób poszukujących ciszy i zachwycających się naturą, ale aktywnych zawodowo. Dojazd drogą asfaltową oraz ok. 500 m drogą utwardzoną. Media ( prąd i wodociąg w drodze). Okolica cicha i spokojna, wokół duże kompleksy leśne, z wieloma szlakami pieszymi i rowerowymi. Bez wątpienia jest to najpiękniejszy fragment Mazowsza. Szybki dojazd do autostrady A1 ok. 8 km. Odległość z Kutna ok. 16 km, z Warszawy ok. 110 km, z Gostynina ok. 10 km. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Cena 43 000 zł do negocjacji. W naszym biurze prezentacja jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama