piątek, 1 grudnia 2023 23:08
Reklama
Reklama

Ślubowanie i pasowanie pierwszoklasistów na uczniów SP 3

W czwartek 30 października 2023 r. najmłodsi uczniowie gostynińskiej „Trójki” przeżyli swój pierwszy, niezwykły i długo pozostający w pamięci dzień.
  • Źródło: www.gostynin.pl
Ślubowanie i pasowanie pierwszoklasistów na uczniów SP 3

Popołudniem, na sali gimnastycznej szkoły, odbyło się ślubowanie uczniów trzech klas pierwszych. Było to symboliczne przyjęcie w szeregi społeczności szkolnej. Nauczyciele wychowawcy – Małgorzata Krajewska, Katarzyna Pruszyńska i Aleksandra Kossobudzka (w zastępstwie za Magdalenę Korytkowską) pasowali symbolicznym ołówkiem swoich wychowanków na uczniów. 

Do tego wyjątkowego wydarzenia pierwszoklasiści przygotowywali się już od początku roku szkolnego. Zaprezentowali program słowno-muzyczny. Uroczystość uświetnił występ zespołu dziecięcego Ananasy i szkolnej grupy mażoretek Libra Gostynin. Odświętne stroje maluchów nadały wydarzeniu szyku i elegancji. Licznie zgromadzeni na sali gimnastycznej rodzice, opiekunowie i dziadkowie nagrodzili wszystkich bohaterów gromkimi oklaskami.

Na zakończenie uroczystości do pierwszoklasistów i ich rodziców zwróciła się w ciepłych słowach dyrektor Beata Wasiak-Grudzińska. Zapewniła, że szkoła będzie stwarzać najlepsze warunki i możliwości zdobywania wiedzy, rozwoju talentów i zawierania przyjaźni na lata. Wszystkie dzieci z klas pierwszych otrzymały ufundowane przez Radę Rodziców dyplomy i upominki.

 

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie duże

Temperatura: -3°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1007 hPa
Wiatr: 6 km/h

Ogłoszenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama