sobota, 2 grudnia 2023 00:59
Reklama
Reklama

Lucjan Ogłodziński zakończył pracę w Gostynińskim Szkolnym Związku Sportowym

Podczas VII Zjazdu Delegatów Gostynińskiego Szkolnego Związku Sportowego (9.11.2023 r.), Burmistrz Miasta Gostynina, przewodniczący Rady Miejskiej, dyrektorzy instytucji i szkół, nauczyciele, przedstawiciele klubów i stowarzyszeń sportowych, koledzy i koleżanki podziękowali Panu Lucjanowi Ogłodzińskiemu za wieloletnią pracę społeczną i ogromny wkład w rozwój gostynińskiego sportu.
  • Źródło: www.gostynin.pl
Lucjan Ogłodziński zakończył pracę w Gostynińskim Szkolnym Związku Sportowym

Podczas uroczystości, ciepłe słowa w stronę Pana Lucjana kierowali wszyscy zaproszeni, podkreślając jaką nietuzinkową postacią i wzorem do naśladowania jest Pan Lucjan. Dzięki swojemu zaangażowaniu w promowanie i rozwój działalności sportowej stał się legendą naszego Miasta. Jest człowiekiem, który zyskał wielki szacunek i uznanie nie tylko wśród środowiska sportowego, ale całej społeczności Gostynina. Spotkanie uświetniło wspólne odśpiewanie "Sto lat!". Nie zabrakło również życzeń oraz symbolicznego tortu.

Burmistrz Paweł Kalinowski, w imieniu swoim i mieszkańców Gostynina, podziękował Panu Lucjanowi za ogromny trud wychowawczy z serca włożony wobec tysięcy naszych dzieci, za ogromne zaangażowanie, nieustanne starania i niezwykłe wprost ponad 50-letnie zaangażowanie w pracę z gostynińską młodzieżą i animowanie życia sportowego w Gostyninie. Nie ma dziś w naszym mieście sportowca, który odnosząc sukcesy nie skorzystałby z wsparcia Pana Ogłodzińskiego. Nie ma w Gostyninie zawodnika, którego kolejnych sukcesów z dumą i radością Pan Lucjan by nie obserwował.

Podziękowania również przygotował sam Pan Ogłodziński wraz z przedstawicielami Gostynińskiego Szkolnego Związku Sportowego, którzy władzom Miasta, wszystkim sympatykom, sponsorom i współpracownikom wręczyli symboliczne puchary. Puchary w imieniu władz GSZS wręczał również Burmistrz i Przewodniczący Rady Miejskiej.

Na koniec swojego wystąpienia Burmistrz powiedział: „Nie wyobrażam sobie kolejnych zawodów sportowych bez Pana, tym razem już nie jako organizatora ale sympatyka gostynińskiego sportu. A więc do zobaczenia podczas najbliższych zawodów, Panie Lucjanie!”. 
Zatem, cytując burmistrza, do zobaczenia Panie Lucjanie na kolejnych zawodach sportowych. Życzymy samych sukcesów!

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
.... 14.11.2023 12:20
https://www.money.pl/gospodarka/pis-nie-zdolalo-zatrzec-sladow-w-finansach-gorzka-prawda-wyszla-na-jaw-6962719820450560a.html

Andrev 13.11.2023 21:03
Brawo! Wspaniały człowiek, wychowawca młodzieży i społecznik jakich mało.

Rzepnikowska Renata ( Myszkowska ) 13.11.2023 19:34
Wspaniały ciepły czlowiek dla ktorego sport był i jest życiową pasją Dzieki tej pasji wychował napewno wiele pokoleń dzieci kochajacych sport Byl również moim nauczycielem wf w latach 80 Dużo zdrowia i zasłużonego odpoczynku życzę panie Lucjanie

zachmurzenie duże

Temperatura: -2°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1008 hPa
Wiatr: 5 km/h

Ogłoszenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama