sobota, 9 grudnia 2023 00:37
Reklama

3 tys. złotych mandatu dla drogowej recydywistki

Mandat w kwocie 3 tys. złotych, 13 punktów karnych oraz zatrzymane prawo jazdy na 3 miesiące - to konsekwencje jakie poniosła kierująca VW. W obszarze zabudowanym przekroczyła dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h.

W poniedziałek, 13 listopada funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kutnie kontrolowali prędkość z jaką poruszają się kierowcy. Ich działanie skupiały się na drogach krajowych i wojewódzkich naszego powiatu.

W dniu wczorajszym po godzinie 16:00 w miejscowości Bedlno mundurowi zatrzymali do kontroli kierującą samochodem marki volkswagen, która to w obszarze zabudowanym jechała z prędkością 104 km/h. Okazało się, że przekroczenia prędkości dopuściła się w warunkach recydywy. W związku z tym 24-letnia kobieta została ukarana mandatem w wysokości 3 tysięcy złotych i 13 punktów karnych oraz straciła prawo jazdy na 3 miesiące.

Apelujemy!
W tak trudnych warunkach niezwykle ważne jest, aby nie przekraczać dozwolonej przepisami prędkości, dostosować ją do warunków panujących na jezdni, a także zachować bezpieczną odległość od innych uczestników ruchu. Stosowanie się do tych trzech porad pozwoli nam uniknąć wielu niebezpiecznych sytuacji na drodze.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie duże

Temperatura: -2°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 15 km/h

Ogłoszenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama