poniedziałek, 24 czerwca 2024 16:07
Reklama

Ślubowanie Pierwszaków w Jedynce

Środa, 15 listopada 2023 r. to z pewnością dzień, który na zawsze utkwi w pamięci pierwszoklasistów ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Armii Krajowej w Gostyninie.

W tym dniu złożyli oni bowiem uroczyste ślubowanie, stając się tym samym pełnoprawnymi członkami społeczności szkolnej. Dużo emocji wśród dzieci wzbudziło pasowanie na ucznia, którego przy pomocy wielkiego ołówka dokonała Dyrektor Magdalena Andrzejczak. Pięknie zaśpiewane piosenki oraz z przejęciem wyrecytowane wiersze wyzwoliły wiele pozytywnych emocji i gromkich braw wśród przybyłych na uroczystość rodziców, dziadków i rodzeństwa. 

Wspaniała atmosfera sprawiła, że wszyscy poczuli się jak w domu. Aby umilić ten jakże ważny dzień, każda z klas pierwszych otrzymała upominek ufundowany przez Radę Rodziców. Każdy pierwszoklasista zaś, z dumą prezentował wręczony przez Dyrekcję dyplom, legitymację szkolną oraz pamiątkową przypinkę. 

Ślubowanie zostało przygotowane przez nauczycielki: Monikę Majewską, Annę Panek, Izabelę Markiewicz, Ewelinę Ciechomską, Oksanę Różycką, Karolinę Adamowską oraz Izabelę Reńdę. 

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie duże

Temperatura: 23°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 11 km/h

Ogłoszenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama