piątek, 1 grudnia 2023 23:24
Reklama
Reklama

Policjant w czasie wolnym zatrzymał sprawcę kradzieży rozbójniczej

59-letni mieszkaniec Gostynina ukradł alkohol ze sklepu, a następnie stosując przemoc wobec pracowników sklepu chciał z niego uciec. Miał pecha. W rejonie sklepu przebywał policjant z Gostynina. Funkcjonariusz obezwładnił mężczyznę, którego następnie przekazał patrolowi, który przyjechał na miejsce. Napastnikowi grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.
  • Źródło: mazowiecka.policja.gov.pl/wgs

W miniony poniedziałek (13.11) policjant mieszkający na terenie Gostynina poszedł do jednego ze sklepów na zakupy. Zbliżając się do sklepu zauważył, jak mężczyzna szarpie się z trzema pracownicami sklepu, a następnie trzymając w ręku butelkę szklaną z alkoholem wymachuje w ich kierunku. Policjant widząc to natychmiast podbiegł do mężczyzny i go obezwładnił.

Równocześnie na miejscu pojawili się inni policjanci z gostynińskiej komendy, którzy zatrzymali napastnika. Mężczyzną, który dopuścił się kradzieży rozbójniczej okazał się 59-letni mieszkaniec Gostynina. Ponadto w organizmie miał prawie 2 promile alkoholu. Za popełnione przestępstwo 59-latkowi grozi do 12 lat więzienia. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie duże

Temperatura: -2°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1008 hPa
Wiatr: 6 km/h

Ogłoszenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama