piątek, 1 grudnia 2023 23:10
Reklama
Reklama

Wysoka przegrana Mazura na zakończenie rundy jesiennej

Piłkarze Mazura w ostatniej kolejce rozgrywek rundy jesiennej V ligi mazowieckiej przegrali sromotnie u siebie z Huraganem Wołomin 1:6.
Wysoka przegrana Mazura na zakończenie rundy jesiennej

Mecz rozpoczął się z 45-minutowym opóźnieniem spowodowanym odśnieżaniem płyty boiska. Za łopaty złapali działacze, kibice i rezerwowi piłkarze z trenerem Arkadiuszem Szulczewskim na czele.

Pierwsze minuty od razu zdominowane zostały przez gości, którzy wysoko grali na naszej połowie. Do 43 minuty utrzymywał się wynik bezbramkowy i nic nie zapowiadało blamażu. Huragan zdobył pierwszego gola do szatni i wynikiem 1:0 zakończyła się pierwsza połowa. 

Na początku drugiej odsłony ciemne chmury znad stadionu zniknęły, a Eryk Przybylski niemalże tuż po rozpoczęciu gry doprowadza do remisu i to były jedyne podczas tego meczu radosne momenty. Później rywal mocniej zaatakował i posypały się gole dla piłkarzy z Wołomina.

Kolejna wysoka przegrana Mazura martwi i chyba dobrze, że ligowe rozgrywki zostały zakończone. Beniaminek z Gostynina dobrze rozpoczął rozgrywki ligowe, zadyszki dostaliśmy w końcówce sezonu. Rundę jesienną kończymy na dziesiątym miejscu w tabeli z szesnastoma punktami.

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Graczka 19.11.2023 12:24
Chłopakom się tak chce grać jak wilkowi orać czas na zmianę piłkarzy

Kalert 19.11.2023 15:31
Niczym kadra narodowa.

zachmurzenie duże

Temperatura: -3°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1007 hPa
Wiatr: 6 km/h

Ogłoszenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama