środa, 28 lutego 2024 02:39
Reklama
News will be here

Apel o pomoc dla Konradka Radeckiego. „Kolejne konsylium lekarskie za nami”

Sześcioro lekarzy różnych specjalizacji (immunolodzy, neurolodzy, genetyk) są jednomyślni - Konradowi natychmiast trzeba podać leki biologiczne.

Zbyt późna diagnoza dziecka i późno rozpoczęte leczenie celowane sprawiły, że nie możemy zatrzymać STANU ZAPALNEGO  który opanował już CAŁY ORGANIZM!

Na podstawie  ostatnich wyników badań lekarze określili stan Konrada jako cieżki i niestabilny. Nasilają się ataki padaczki. Wracają wymioty i bóle głowy. Konrad znów cierpi.

Nie możemy dłużej podawać sterydów i antybiotyków. Konrad ma już ZAPALENIE OGÓLNOUSTROJOWE i jak najszybciej trzeba podać dożylne leki immunosupresyjne mające działanie przeciwnowotworowe! Mózg i ciało znów płonie!

Klinika Charite w Niemczech mogłaby pomóc ale ma zbyt długie terminy na przyjęcie naszego syna. My nie możemy czekać dłużej!

Nie mamy wyjścia - żeby ratować Konradka musimy ponownie udać się do Kijowa w czasie wojny...

Lekarze z Kliniki neuroimmunologii w Ukrainie już na nas czekają. Leczenie mogłoby rozpocząć się już za 10 dni ale nie mamy na nie środków.

W związku ze wzrostem stanu zapalnego, razem z lekami biologicznymi należy podać dożylne wlewy z immunoglobulin w podwójnej dawce - nie jak do tej pory 1g/kg. Teraz żeby immunoglobuliny zadziałały potrzeba 2g/kg. To oznacza drastyczny wzrost ceny całego leczenia w klinice w Kijowie.

Organizm Konrada atakowany jest przez swój własny układ odpornościowy. Ta okrutna i podstępna choroba chce zabrać nam dziecko. Ratunek czeka na nas w Kijowie. Konrad prosi o pomoc. My prosimy o pomoc i udostępnienia naszego apelu i naszej zbiórki na leczenie.

Link do zbiórki:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
umiarkowane opady deszczu

Temperatura: 9°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 3 km/h

Ogłoszenia
Nowoczesne i piękne mieszkanie na nowym osiedlu Nowoczesne i piękne mieszkanie na nowym osiedlu Mamy przyjemność zaprezentować państwu do sprzedaży niezwykle przestronne, urządzone w wysokim standardzie, mieszkanie o pow. ok. 82,00 m². Położone w znakomitej lokalizacji, w nowym bloku w Gostyninie przy ul. Kutnowskiej. Usytuowane na wysokim parterze. Mieszkanie składa się z : - salonu z aneksem kuchennym, - 3 pokoi - łazienki - balkonu Mieszkanie do sprzedaży z całym wyposażeniem, oprócz obrazów. Meble wysokiej jakości, zostały wykonane na zamówienie. Pozostałe wyposażenie takie jak lampy i inne dodatki zakupione zostały w Westwing, kare design i SF meble. Blaty w kuchni wykonane z granitu. Panele podłogowe najwyższej jakości. Suptelnie wykonane oświetlenie podłogowe, nadające designu i klimatu. Wyjątkowo funkcjonalny układ pomieszczeń z możliwością własnej aranżacji. Duzy balkon, z widokiem na otaczającą zieleń. Mieszkanie bardzo dobrze doświetlone, światłem naturalnym, widne i przestronne. Piękna zielona i klimatyczna okolica a jednocześnie szybki dojazd do centrum Gostynina. W bliskiej odległości znajdują się : basen miejski, sklep Biedronka oraz szkoła średnia i podstawowa. Parking pod blokiem. Tel. 515 955 229, 665 424 109 lub 605 615 205. Cena: 615 000 zł do negocjacji! Prezentacja w naszym biurze jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama