środa, 28 lutego 2024 03:21
Reklama
News will be here

Andrzejkowy Turniej Szachowy w Białem

Po raz kolejny w tym roku miłośnicy królewskiej gry mieli okazję zawalczyć o puchar Wójta Gminy Gostynin.
  • Źródło: www.gminagostynin.pl

W dniach 2-3 grudnia br. w Białem odbyły się dwa turnieje szachowe zorganizowane przez Gminę Gostynin i Stowarzyszenie Przyjaciół Siedemdziesiątki z Płocka:

1/ANDRZEJKOWY TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY DO 15 LAT.

2/ANDRZEJKOWY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR WÓJTA GMINY GOSTYNIN 2023.

Prowadzącym turniej oraz sędzią był Pan Paweł Flak - Sędzia międzynarodowy i Instruktor P. Z. Sz.

W turnieju dla dzieci i młodzieży Gminę reprezentowało 16 uczestników ze szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Gostynin, łącznie uczestniczyło 24 zawodników. 

Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe, które wręczył  Wójt Gminy Gostynin Edmund Zieliński wraz z Przewodniczącą Rady Gminy Panią Renatą Kędzierską oraz Prezesem Stowarzyszenia - Andrzejem Rutkowskim. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale.

O Puchar Wójta Gminy Gostynin 2023 tym razem zawalczyło 22 uczestników.

Szczegóły wyników na stronie: https://www.chessarbiter.com/

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom królewskiej gry życzymy sukcesów.

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
umiarkowane opady deszczu

Temperatura: 9°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 3 km/h

Ogłoszenia
Nowoczesne i piękne mieszkanie na nowym osiedlu Nowoczesne i piękne mieszkanie na nowym osiedlu Mamy przyjemność zaprezentować państwu do sprzedaży niezwykle przestronne, urządzone w wysokim standardzie, mieszkanie o pow. ok. 82,00 m². Położone w znakomitej lokalizacji, w nowym bloku w Gostyninie przy ul. Kutnowskiej. Usytuowane na wysokim parterze. Mieszkanie składa się z : - salonu z aneksem kuchennym, - 3 pokoi - łazienki - balkonu Mieszkanie do sprzedaży z całym wyposażeniem, oprócz obrazów. Meble wysokiej jakości, zostały wykonane na zamówienie. Pozostałe wyposażenie takie jak lampy i inne dodatki zakupione zostały w Westwing, kare design i SF meble. Blaty w kuchni wykonane z granitu. Panele podłogowe najwyższej jakości. Suptelnie wykonane oświetlenie podłogowe, nadające designu i klimatu. Wyjątkowo funkcjonalny układ pomieszczeń z możliwością własnej aranżacji. Duzy balkon, z widokiem na otaczającą zieleń. Mieszkanie bardzo dobrze doświetlone, światłem naturalnym, widne i przestronne. Piękna zielona i klimatyczna okolica a jednocześnie szybki dojazd do centrum Gostynina. W bliskiej odległości znajdują się : basen miejski, sklep Biedronka oraz szkoła średnia i podstawowa. Parking pod blokiem. Tel. 515 955 229, 665 424 109 lub 605 615 205. Cena: 615 000 zł do negocjacji! Prezentacja w naszym biurze jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama