sobota, 18 maja 2024 12:48

Umorzono śledztwo w sprawie przekroczenia uprawnień w gminie

Prokurator umorzył śledztwo w sprawie przekroczenia uprawnień w celu osiągnięcia korzyści majątkowej przez wójta i jego zastępcę.

W związku z nieustanną akcją informującą o rzekomo bezpodstawnym odbiorze dróg przez zastępcę wójta Pawła Goliszka oraz o rzekomym popełnieniu przestępstwa przez wójta i jego zastępcę, poniżej link do postanowienia prokuratora o umorzeniu śledztwa z uwagi na brak jakichkolwiek uwag w procedurze przetargowo-odbiorowej.

Po niemal dwóch latach nieustannej nagonki, zniesławiania, naruszania dóbr osobistych, prawda o drogach doczekała się potwierdzenia - pisze Wójt Gminy Gostynin Edmund Zieliński.

POSTANOWIENIE PROKURATORA


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Pan Darek Zegarek 23.04.2024 16:02
Dawno temu w jakieś szkole, chyba był to Uniwersytet Jagielloński ;) uczyli że za zawiadomienie o niepopełnionym przestępstwie grozi odpowiedzialność karna, podobnie jak za naruszenie dóbr osobistych.

Ace Ventura 13.04.2024 11:23
Prezydent i tak by ich ułaskawił 😉

czytelnik 12.04.2024 20:54
Coś Daruś ucichł :)

komedia 13.04.2024 05:53
ale ty nie

dramat 13.04.2024 16:01
Podobno to układ prokuratorski...zostało mu jeszcze parę insytutucji do zgłoszenia - AA, CNN, BBC, USA ;] ale najpierw niech leci do PRD spytać co ma dalej robić

Wojtek 12.04.2024 19:46
A to ktoś poza Darkiem spodziewał się innego rozstrzygnięcia?

Paweł Goliszek 12.04.2024 18:54
Dużo zdrowia ta nagonka pseudoinformacyjna mnie kosztowała, ale warto było czekać, bo potwierdziło się to, o czym od samego początku mówiłem - wszystko w sprawie dróg było robione prawidłowo i żadnych korzyści majątkowych nie przyjąłem. Wielomiesięczne śledztwo było prowadzone po doniesieniu do Prokuratury i do wielu instytucji o możliwości popełnienia przestępstwa. Bardzo serdecznie dziękuję Panu Prokuratorowi za dogłębne zbadanie sprawy. Sprawę badali Śledczy z Komendy Miejskiej Policji w Płocku, którym również bardzo dziękuję za profesjonalizm.

zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 20°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 16 km/h

Ogłoszenia
Piękne działki w zamkniętym kompleksie Piękne działki w zamkniętym kompleksie Tel: 515 955 229 lub 665 424 109 lub 605 615 205. Posiadamy do sprzedaży bardzo atrakcyjne działki w malowniczej, zalesionej miejscowości. Działki z możliwością zabudowy całorocznej oraz letniskowej, znajdujące się na terenie zamkniętego kompleksu. Teren działek porośnięty drzewkami sosnowymi ( samosiejkami). Atrakcyjne usytuowanie, przy lesie oraz w sąsiedztwie nowo wybudowanych domów jednorodzinnych i letniskowych, sprawia, że niniejsza oferta, skierowana jest dla osób poszukujących ciszy, zachwycających się naturą, z możliwością szybkiego dojazdu, do pracy, szkoły itp. Dojazd drogą asfaltową. Media ( światłowód, prąd i wodociąg w granicy kompleksu). Okolica cicha i spokojna, wokół duże kompleksy leśne, z wieloma szlakami pieszymi i rowerowymi. Do najbliższego jeziora (jezioro Lucieńskie ok 2 km). Do najczystszego i najpiękniejszego w okolicy jeziora Białe odległość ok. 4 km. Odległość od Gostynina ok. 9 km, od Płocka ok 25 km, od Warszawy ok. 100 km. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Cena: 55 zł/m2 do negocjacji. Posiadamy działki o różnych powierzchniach od 950m/2 do 1439m/2. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Prezentacja w naszym biurze jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama