środa, 28 lutego 2024 03:44
Reklama
News will be here

Uczeń LO laureatem ogólnopolskiego programu oświatowego

Maciej Nosalski z klasy 3 A znalazł się w gronie 100 laureatów ogólnopolskiego programu oświatowego Fundacji PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza dla szkół ponadpodstawowych INŻYNIEROWIE PRZYSZŁOŚCI.
Uczeń LO laureatem ogólnopolskiego programu oświatowego

Autor: LO Gostynin

Tegoroczna pilotażowa odsłona programu odbywa się pod hasłem Nauka przez doświadczenie. Celem projektu jest wspieranie uzdolnionej młodzieży i zachęcanie do podejmowania studiów technicznych, żeby wspólnie budować świat jutra.

Maciej zgłosił pomysł pracy badawczej na temat - Jak zmieniają się właściwości silnika elektrycznego pod wpływem wysokiej temperatury działającej na znajdujące się w nim magnesy neodymowe. Na jego realizację otrzymał 1000 zł. Ma czas do kwietnia, by zrealizować zaprojektowane badania.

Opiekunem Maćka jest Lidia Mucha.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Sąsiad 06.12.2023 11:30
Brawo dla Maćka i życzenia dalszych sukcesów. Oraz dobrej przyszłości.

zachmurzenie duże

Temperatura: 9°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 3 km/h

Ogłoszenia
Nowoczesne i piękne mieszkanie na nowym osiedlu Nowoczesne i piękne mieszkanie na nowym osiedlu Mamy przyjemność zaprezentować państwu do sprzedaży niezwykle przestronne, urządzone w wysokim standardzie, mieszkanie o pow. ok. 82,00 m². Położone w znakomitej lokalizacji, w nowym bloku w Gostyninie przy ul. Kutnowskiej. Usytuowane na wysokim parterze. Mieszkanie składa się z : - salonu z aneksem kuchennym, - 3 pokoi - łazienki - balkonu Mieszkanie do sprzedaży z całym wyposażeniem, oprócz obrazów. Meble wysokiej jakości, zostały wykonane na zamówienie. Pozostałe wyposażenie takie jak lampy i inne dodatki zakupione zostały w Westwing, kare design i SF meble. Blaty w kuchni wykonane z granitu. Panele podłogowe najwyższej jakości. Suptelnie wykonane oświetlenie podłogowe, nadające designu i klimatu. Wyjątkowo funkcjonalny układ pomieszczeń z możliwością własnej aranżacji. Duzy balkon, z widokiem na otaczającą zieleń. Mieszkanie bardzo dobrze doświetlone, światłem naturalnym, widne i przestronne. Piękna zielona i klimatyczna okolica a jednocześnie szybki dojazd do centrum Gostynina. W bliskiej odległości znajdują się : basen miejski, sklep Biedronka oraz szkoła średnia i podstawowa. Parking pod blokiem. Tel. 515 955 229, 665 424 109 lub 605 615 205. Cena: 615 000 zł do negocjacji! Prezentacja w naszym biurze jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama