poniedziałek, 24 czerwca 2024 15:13
Reklama

Uczeń LO laureatem ogólnopolskiego programu oświatowego

Maciej Nosalski z klasy 3 A znalazł się w gronie 100 laureatów ogólnopolskiego programu oświatowego Fundacji PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza dla szkół ponadpodstawowych INŻYNIEROWIE PRZYSZŁOŚCI.
Uczeń LO laureatem ogólnopolskiego programu oświatowego

Autor: LO Gostynin

Tegoroczna pilotażowa odsłona programu odbywa się pod hasłem Nauka przez doświadczenie. Celem projektu jest wspieranie uzdolnionej młodzieży i zachęcanie do podejmowania studiów technicznych, żeby wspólnie budować świat jutra.

Maciej zgłosił pomysł pracy badawczej na temat - Jak zmieniają się właściwości silnika elektrycznego pod wpływem wysokiej temperatury działającej na znajdujące się w nim magnesy neodymowe. Na jego realizację otrzymał 1000 zł. Ma czas do kwietnia, by zrealizować zaprojektowane badania.

Opiekunem Maćka jest Lidia Mucha.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Sąsiad 06.12.2023 11:30
Brawo dla Maćka i życzenia dalszych sukcesów. Oraz dobrej przyszłości.

zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 23°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 12 km/h

Ogłoszenia
Przepięknie położone działki przy ścianie lasu Przepięknie położone działki przy ścianie lasu Tel. 665 424 109, 515 955 229 lub 605 615 205. Posiadamy do sprzedaży bardzo atrakcyjne działki w malowniczej, zalesionej miejscowości. Działki z możliwością zabudowy całorocznej oraz letniskowej o pow. od 1134 m/2 do 2642 m/2. Atrakcyjne usytuowanie, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i letniskowych, a zarazem wśród lasów, sprawia ,że niniejsza oferta, skierowana jest do osób poszukujących ciszy i zachwycających się naturą, ale aktywnych zawodowo. Dojazd drogą asfaltową oraz ok. 500 m drogą utwardzoną. Media ( prąd i wodociąg w drodze). Okolica cicha i spokojna, wokół duże kompleksy leśne, z wieloma szlakami pieszymi i rowerowymi. Bez wątpienia jest to najpiękniejszy fragment Mazowsza. Szybki dojazd do autostrady A1 ok. 8 km. Odległość z Kutna ok. 16 km, z Warszawy ok. 110 km, z Gostynina ok. 10 km. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Cena 43 000 zł do negocjacji. W naszym biurze prezentacja jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama