środa, 28 lutego 2024 03:36
Reklama
News will be here

Felicja Sarzała, mieszkanka gminy Pacyna, obchodziła swoje setne urodziny

Z tej okazji Jubilatkę w jej domu odwiedził gospodarz gminy – Krzysztof Woźniak, któremu towarzyszyła Maria Obidowska - Przewodnicząca Rady Gminy Pacyna oraz Agnieszka Józwiak – Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego.

W szczególnym dniu - 6 grudnia, nie zabrakło również życzeń w postaci listu gratulacyjnego od Prezesa Rady Ministrów, który przekazała Marlena Mazurska – Kierownik Delegatury w Płocku Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie.

Pani Felicja całe życie pracowała w gospodarstwie rolnym i dlatego też, z rąk Romualda Sarzały - Kierownika PT KRUS w Gostyninie, otrzymała kwiaty i list gratulacyjny podpisany przez Prezesa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

100-latka ma dwóch synów i dwie wnuczki. Jest osobą niezwykle życzliwą i serdeczną, cieszy się dobrym samopoczuciem i świetną pamięcią. Całe życie mieszka w Rybiu, poza blisko pięcioletnią przerwą, ponieważ w czasie II Wojny Światowej została wywieziona w głąb Niemiec (pod holenderską granicę) na przymusowe roboty. Chętnie opowiedziała swoim gościom o swoich losach w czasie wojny, radością z wyzwolenia przez wojsko pod dowództwem Generała Stanisława Maczka i szczęśliwym powrotem do rodzinnej wsi.

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Sąsiad 06.12.2023 16:44
Dużo zdrowia dla dla Jubilatki.

zachmurzenie duże

Temperatura: 9°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 3 km/h

Ogłoszenia
Nowoczesne i piękne mieszkanie na nowym osiedlu Nowoczesne i piękne mieszkanie na nowym osiedlu Mamy przyjemność zaprezentować państwu do sprzedaży niezwykle przestronne, urządzone w wysokim standardzie, mieszkanie o pow. ok. 82,00 m². Położone w znakomitej lokalizacji, w nowym bloku w Gostyninie przy ul. Kutnowskiej. Usytuowane na wysokim parterze. Mieszkanie składa się z : - salonu z aneksem kuchennym, - 3 pokoi - łazienki - balkonu Mieszkanie do sprzedaży z całym wyposażeniem, oprócz obrazów. Meble wysokiej jakości, zostały wykonane na zamówienie. Pozostałe wyposażenie takie jak lampy i inne dodatki zakupione zostały w Westwing, kare design i SF meble. Blaty w kuchni wykonane z granitu. Panele podłogowe najwyższej jakości. Suptelnie wykonane oświetlenie podłogowe, nadające designu i klimatu. Wyjątkowo funkcjonalny układ pomieszczeń z możliwością własnej aranżacji. Duzy balkon, z widokiem na otaczającą zieleń. Mieszkanie bardzo dobrze doświetlone, światłem naturalnym, widne i przestronne. Piękna zielona i klimatyczna okolica a jednocześnie szybki dojazd do centrum Gostynina. W bliskiej odległości znajdują się : basen miejski, sklep Biedronka oraz szkoła średnia i podstawowa. Parking pod blokiem. Tel. 515 955 229, 665 424 109 lub 605 615 205. Cena: 615 000 zł do negocjacji! Prezentacja w naszym biurze jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama