środa, 28 lutego 2024 03:03
Reklama
News will be here

Nowy wóz strażacki OSP Józefków

W czwartek, 28 grudnia po godzinie 17:00 do remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Józefkowie w gminie Szczawin Kościelny dotarł nowy średni wóz ratowniczo-gaśniczy na podwoziu MAN L80.
  • Źródło: Łowicz 112 / Wójt Gminy Szczawin Kościelny
Nowy wóz strażacki OSP Józefków

Autor: Łowicz 112

Odbiór i przekazanie średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego marki MAN L80 dla OSP Józefków odbyło się w miejscowości Mariańskie Porzecze w gminie Wilga.

Cieszę się, że transakcja się udała! Mam nadzieję, że zakup samochodu nie tylko zwiększy potencjał ratowniczy OSP Józefków, ale także poprawi bezpieczeństwo i kompleksowość działań ratowniczo-gaśniczych na terenie naszej gminy - pisze wójt gminy Szczawin Kościelny Barbara Stępniak.

Po dwóch latach bez samochodu strażacy będą mogli znów wyjeżdżać do działań by pomagać mieszkańcom.

MAN L80 to wóz używany, sprowadzony z zagranicy przez firmę Piotr Sandak, zabudowany przez firmę Magirus. Pojazd został przyprowadzony do jednostki przez wozy z okolicznych jednostek OSP (Helenów Słupski, Wola Trębska, Przyzórz i Szczawin Kościelny). Na miejscu oczekiwali go strażacy wraz z lokalnymi mieszkańcami.

Całkowity koszt zakupu auta wyniósł 400 tysięcy złotych (z czego 396 tysięcy pochodziło z dotacji Ministerstwa Sprawiedliwości, a 4 tysiące z budżetu gminy Szczawin Kościelny).

Wcześniej jednostka posiadała takie wozy jak Star 244 i Star A29. Samochód niedługo zostanie wprowadzony do podziału i będzie mógł być dysponowany do akcji.

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
umiarkowane opady deszczu

Temperatura: 9°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 3 km/h

Ogłoszenia
Nowoczesne i piękne mieszkanie na nowym osiedlu Nowoczesne i piękne mieszkanie na nowym osiedlu Mamy przyjemność zaprezentować państwu do sprzedaży niezwykle przestronne, urządzone w wysokim standardzie, mieszkanie o pow. ok. 82,00 m². Położone w znakomitej lokalizacji, w nowym bloku w Gostyninie przy ul. Kutnowskiej. Usytuowane na wysokim parterze. Mieszkanie składa się z : - salonu z aneksem kuchennym, - 3 pokoi - łazienki - balkonu Mieszkanie do sprzedaży z całym wyposażeniem, oprócz obrazów. Meble wysokiej jakości, zostały wykonane na zamówienie. Pozostałe wyposażenie takie jak lampy i inne dodatki zakupione zostały w Westwing, kare design i SF meble. Blaty w kuchni wykonane z granitu. Panele podłogowe najwyższej jakości. Suptelnie wykonane oświetlenie podłogowe, nadające designu i klimatu. Wyjątkowo funkcjonalny układ pomieszczeń z możliwością własnej aranżacji. Duzy balkon, z widokiem na otaczającą zieleń. Mieszkanie bardzo dobrze doświetlone, światłem naturalnym, widne i przestronne. Piękna zielona i klimatyczna okolica a jednocześnie szybki dojazd do centrum Gostynina. W bliskiej odległości znajdują się : basen miejski, sklep Biedronka oraz szkoła średnia i podstawowa. Parking pod blokiem. Tel. 515 955 229, 665 424 109 lub 605 615 205. Cena: 615 000 zł do negocjacji! Prezentacja w naszym biurze jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama