środa, 28 lutego 2024 03:05
Reklama
News will be here

"Dobry Posiłek w Szpitalu" na Kruku

27 grudnia 2023r. szpital ARION Med sp. z o.o. w Gorzewie przystąpił do programu pilotażowego „Dobry Posiłek w Szpitalu” organizowanego przez NFZ.

Odpowiednie żywienie stanowi integralną część całego procesu leczenia, a właściwa ocena stanu odżywienia i wdrażanie odpowiedniego sposobu żywienia jest istotnym elementem zwiększenia szans chorych na wyzdrowienie.

W ramach pilotażu wszystkie posiłki przeznaczone dla naszych Pacjentów zostają przygotowywane w oparciu o jadłospis opracowany przez dietetyka. Znajdują się w nim informacje o rodzaju posiłku, składzie produktów, wartości energetycznej i odżywczej, sposobie obróbki oraz obecności alergenów.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Pacjentka szpitala 13.01.2024 18:05
Proszę nie reklamować się dobrymi posiłkami bo jest odwrotnie

Pacjentka szpitala 13.01.2024 17:59
Posiłki w szpitalu to zlewki niech jedzą dietetyczki i wlasciciele

Anna 06.01.2024 00:00
Baaaardzo kulturalna odpowiedź na komentarz. Trzeba było podpisać się z imienia i nazwiska, a nie anonim. Czyżby na to nie starczyło odwagi?

Teresa 04.01.2024 19:27
Posiłki w Gorzewie są okropne wszystko na jedno kopyto dietetyczki ze szpitala i z zamku same niech to jedzą

Anonim 05.01.2024 17:05
Nie pasuje jedzenie?! To nie żryj !!!! To sobie sama ugotuj coś lepszego, ale od pani potrawy wyglądały jakby ktoś coś narobił !!!! Sama pani jest okropna i to pani potrawy byłby jeszcze bardziej obrzydliwe !!!! Proszę nie obrażać wszystkich z zamku. 😡😡😡

umiarkowane opady deszczu

Temperatura: 9°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 3 km/h

Ogłoszenia
Nowoczesne i piękne mieszkanie na nowym osiedlu Nowoczesne i piękne mieszkanie na nowym osiedlu Mamy przyjemność zaprezentować państwu do sprzedaży niezwykle przestronne, urządzone w wysokim standardzie, mieszkanie o pow. ok. 82,00 m². Położone w znakomitej lokalizacji, w nowym bloku w Gostyninie przy ul. Kutnowskiej. Usytuowane na wysokim parterze. Mieszkanie składa się z : - salonu z aneksem kuchennym, - 3 pokoi - łazienki - balkonu Mieszkanie do sprzedaży z całym wyposażeniem, oprócz obrazów. Meble wysokiej jakości, zostały wykonane na zamówienie. Pozostałe wyposażenie takie jak lampy i inne dodatki zakupione zostały w Westwing, kare design i SF meble. Blaty w kuchni wykonane z granitu. Panele podłogowe najwyższej jakości. Suptelnie wykonane oświetlenie podłogowe, nadające designu i klimatu. Wyjątkowo funkcjonalny układ pomieszczeń z możliwością własnej aranżacji. Duzy balkon, z widokiem na otaczającą zieleń. Mieszkanie bardzo dobrze doświetlone, światłem naturalnym, widne i przestronne. Piękna zielona i klimatyczna okolica a jednocześnie szybki dojazd do centrum Gostynina. W bliskiej odległości znajdują się : basen miejski, sklep Biedronka oraz szkoła średnia i podstawowa. Parking pod blokiem. Tel. 515 955 229, 665 424 109 lub 605 615 205. Cena: 615 000 zł do negocjacji! Prezentacja w naszym biurze jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama