środa, 28 lutego 2024 02:59
Reklama
News will be here

Zmarła najstarsza mieszkanka gm. Szczawin Kościelny, Marianna Wacława Ciesielska

We wtorek, 30 stycznia w wieku 101 lat zmarła Marianna Wacława Ciesielska, najstarsza mieszkanka gminy Szczawin Kościelny.
Zmarła najstarsza mieszkanka gm. Szczawin Kościelny, Marianna Wacława Ciesielska

Autor: Urząd Gminy Szczawin Kościelny

Pani Marianna urodziła się w Helenowie, w gminie Szczawin Kościelny 22 września 1922 r.

Przez 30 lat była nauczycielką. Początkowo pracowała w Szkole Podstawowej w Szczawinie Kościelnym, a później w Jesionce.

Miała pięcioro dzieci - czterech synów oraz jedną córkę. Jeden z synów - Paweł Ciesielski był pierwszym wójtem Gminy Szczawin Kościelny po 1989 r. Stanowisko sprawował do 1998 r.

Pani Marianna doczekała się też gromadki wnucząt i prawnucząt. Wnuczką jest m.in. dyrektor Miejskiego Centrum Kultury w Gostyninie - Aleksandra Milczarek.

Msza Święta żałobna odbędzie się w czwartek, 1 lutego o godz. 14:00 w Kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczawinie Kościelnym.

Rodzinie składamy wyrazy współczucia.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
umiarkowane opady deszczu

Temperatura: 9°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 3 km/h

Ogłoszenia
Nowoczesne i piękne mieszkanie na nowym osiedlu Nowoczesne i piękne mieszkanie na nowym osiedlu Mamy przyjemność zaprezentować państwu do sprzedaży niezwykle przestronne, urządzone w wysokim standardzie, mieszkanie o pow. ok. 82,00 m². Położone w znakomitej lokalizacji, w nowym bloku w Gostyninie przy ul. Kutnowskiej. Usytuowane na wysokim parterze. Mieszkanie składa się z : - salonu z aneksem kuchennym, - 3 pokoi - łazienki - balkonu Mieszkanie do sprzedaży z całym wyposażeniem, oprócz obrazów. Meble wysokiej jakości, zostały wykonane na zamówienie. Pozostałe wyposażenie takie jak lampy i inne dodatki zakupione zostały w Westwing, kare design i SF meble. Blaty w kuchni wykonane z granitu. Panele podłogowe najwyższej jakości. Suptelnie wykonane oświetlenie podłogowe, nadające designu i klimatu. Wyjątkowo funkcjonalny układ pomieszczeń z możliwością własnej aranżacji. Duzy balkon, z widokiem na otaczającą zieleń. Mieszkanie bardzo dobrze doświetlone, światłem naturalnym, widne i przestronne. Piękna zielona i klimatyczna okolica a jednocześnie szybki dojazd do centrum Gostynina. W bliskiej odległości znajdują się : basen miejski, sklep Biedronka oraz szkoła średnia i podstawowa. Parking pod blokiem. Tel. 515 955 229, 665 424 109 lub 605 615 205. Cena: 615 000 zł do negocjacji! Prezentacja w naszym biurze jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama