środa, 28 lutego 2024 02:53
Reklama
News will be here

Gostynińscy harcerze otrzymali wsparcie od burmistrza

W środę, 31 stycznia pani Sylwia Justyńska - Komendantka Hufca ZHP im. Andrzeja Małkowskiego w Gostyninie oraz burmistrz Paweł Kalinowski podpisali umowę na wsparcie realizacji Harcerskiego Rajdu z okazji Dnia Myśli Braterskiej 2024.
  • Źródło: www.gostynin.pl
Gostynińscy harcerze otrzymali wsparcie od burmistrza

Autor: Urząd Miasta Gostynina

W ramach tej umowy miasto przyznaje Chorągwi Mazowieckiej ZHP dotację w wysokości 3.000,00 zł na zorganizowanie Harcerskiego Rajdu Myśli Braterskiej „Śladami Żołnierzy Wyklętych”, który odbędzie się na terenie pojezierza gostynińskiego. Rajd, będzie miał charakter pieszego marszu terenowego, zawierającego elementy survivalu, gry terenowej połączonej z rozwiązywaniem zadań sprawdzających wiedzę oraz znajomość terenu. Swoją fabułą, będzie nawiązywał do działalności żołnierzy polskiego powojennego podziemia niepodległościowego i antykomunistycznego, którzy stawiali opór sowietyzacji Polski i podporządkowaniu jej ZSRR na terenie pojezierza gostynińskiego.

Po raz kolejny burmistrz wspiera gostynińskich harcerzy. Przypominamy, że w grudniu ubiegłego roku, hufiec ZHP otrzymał od miasta nowy lokal w budynku Pływalni Miejskiej. Cieszymy się, że zmiana lokalizacji siedziby hufca zdecydowanie wpłynęła na poprawę bezpieczeństwa i komfortu gostynińskich harcerek i harcerzy.

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
morał 13.02.2024 10:28
Przedwyborcza hojność na pstrym koniu jeździ.

umiarkowane opady deszczu

Temperatura: 9°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 3 km/h

Ogłoszenia
Nowoczesne i piękne mieszkanie na nowym osiedlu Nowoczesne i piękne mieszkanie na nowym osiedlu Mamy przyjemność zaprezentować państwu do sprzedaży niezwykle przestronne, urządzone w wysokim standardzie, mieszkanie o pow. ok. 82,00 m². Położone w znakomitej lokalizacji, w nowym bloku w Gostyninie przy ul. Kutnowskiej. Usytuowane na wysokim parterze. Mieszkanie składa się z : - salonu z aneksem kuchennym, - 3 pokoi - łazienki - balkonu Mieszkanie do sprzedaży z całym wyposażeniem, oprócz obrazów. Meble wysokiej jakości, zostały wykonane na zamówienie. Pozostałe wyposażenie takie jak lampy i inne dodatki zakupione zostały w Westwing, kare design i SF meble. Blaty w kuchni wykonane z granitu. Panele podłogowe najwyższej jakości. Suptelnie wykonane oświetlenie podłogowe, nadające designu i klimatu. Wyjątkowo funkcjonalny układ pomieszczeń z możliwością własnej aranżacji. Duzy balkon, z widokiem na otaczającą zieleń. Mieszkanie bardzo dobrze doświetlone, światłem naturalnym, widne i przestronne. Piękna zielona i klimatyczna okolica a jednocześnie szybki dojazd do centrum Gostynina. W bliskiej odległości znajdują się : basen miejski, sklep Biedronka oraz szkoła średnia i podstawowa. Parking pod blokiem. Tel. 515 955 229, 665 424 109 lub 605 615 205. Cena: 615 000 zł do negocjacji! Prezentacja w naszym biurze jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama