środa, 28 lutego 2024 04:03
Reklama
News will be here

Studniówka Zespołu Szkół 2024 [FOTO+VIDEO]

W kutnowskiej Magnolii na balu studniówkowym bawi się młodzież z Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie.

W pierwszej parze Poloneza tańczyli dyrektor szkoły Izabela Sieradzka z przewodniczącym samorządu uczniowskiego Przemysławem Kowalskim. Chwilę później pani dyrektor mówiła do młodzieży, że sukcesy w dorosłym życiu można osiągnąć tylko pracą i wytrwałością. - Pamiętajcie zawsze o tym, aby Waszym celom przyświecała odwaga, dobroć i prawda - mówiła Izabela Sieradzka.  

Życzenia składali również samorządowcy: wicestarosta Maria Wróblewska, przewodnicząca Rady Powiatu Katarzyna Osowicz-Szewczyk i burmistrz Paweł Kalinowski.

Studniówkę prowadzą: Przemysław Kowalski, Nikola Kiełbasa i Wiktoria Suwalska. 

Gości bawi wodzirej Bartek Walczak.

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie duże

Temperatura: 9°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 3 km/h

Ogłoszenia
Nowoczesne i piękne mieszkanie na nowym osiedlu Nowoczesne i piękne mieszkanie na nowym osiedlu Mamy przyjemność zaprezentować państwu do sprzedaży niezwykle przestronne, urządzone w wysokim standardzie, mieszkanie o pow. ok. 82,00 m². Położone w znakomitej lokalizacji, w nowym bloku w Gostyninie przy ul. Kutnowskiej. Usytuowane na wysokim parterze. Mieszkanie składa się z : - salonu z aneksem kuchennym, - 3 pokoi - łazienki - balkonu Mieszkanie do sprzedaży z całym wyposażeniem, oprócz obrazów. Meble wysokiej jakości, zostały wykonane na zamówienie. Pozostałe wyposażenie takie jak lampy i inne dodatki zakupione zostały w Westwing, kare design i SF meble. Blaty w kuchni wykonane z granitu. Panele podłogowe najwyższej jakości. Suptelnie wykonane oświetlenie podłogowe, nadające designu i klimatu. Wyjątkowo funkcjonalny układ pomieszczeń z możliwością własnej aranżacji. Duzy balkon, z widokiem na otaczającą zieleń. Mieszkanie bardzo dobrze doświetlone, światłem naturalnym, widne i przestronne. Piękna zielona i klimatyczna okolica a jednocześnie szybki dojazd do centrum Gostynina. W bliskiej odległości znajdują się : basen miejski, sklep Biedronka oraz szkoła średnia i podstawowa. Parking pod blokiem. Tel. 515 955 229, 665 424 109 lub 605 615 205. Cena: 615 000 zł do negocjacji! Prezentacja w naszym biurze jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama