środa, 28 lutego 2024 03:54
Reklama
News will be here

Klub Seniora Parostatek ma już 6 lat

Jubileusz swojej działalności obchodził 30 stycznia Klub Seniora Parostatek. Z tej okazji członkowie Klubu przygotowali program słowno-muzyczny i przedstawili go zaproszonym gościom i sympatykom.
  • Źródło: www.gostynin.pl
Klub Seniora Parostatek ma już 6 lat

Autor: Urząd Miasta Gostynina

Klub zrzesza 56 osób. Wszyscy są mieszkańcami Gostynina i mają ukończone 60 lat. Swoją siedzibę Klub ma w Miejskim Centrum Handlowym Stara Betoniarnia przy ul. Bierzewickiej. Działa w strukturach Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Członkowie spotykają się tam codziennie, od poniedziałku do piątku. W ciągu trwającego pięć godzin spotkania mogą realizować swoje pasje i zainteresowania. Angażują się w prowadzenie teatru, warsztatów plastycznych i wokalnych, część członków poświęca się pasji gotowania. Odbywają się zajęcia sportowe na pływalni miejskiej lub w siłowni. Latem seniorzy rozwijają swoje zainteresowania turystyczne - organizują wycieczki, rajdy piesze i rowerowe. Organizowane są też zabawy taneczne. Można się tu spotkać, aby porozmawiać lub chociażby obejrzeć wspólnie programy telewizyjne.

Tak szeroka możliwość spędzenia wspólnie czasu wolnego jest aranżowana przez panią Kingę Gostyńską, koordynatora pracy Klubu, ale przede wszystkim samych seniorów, którzy dysponują bogactwem pomysłów i sił.

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie duże

Temperatura: 9°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 3 km/h

Ogłoszenia
Nowoczesne i piękne mieszkanie na nowym osiedlu Nowoczesne i piękne mieszkanie na nowym osiedlu Mamy przyjemność zaprezentować państwu do sprzedaży niezwykle przestronne, urządzone w wysokim standardzie, mieszkanie o pow. ok. 82,00 m². Położone w znakomitej lokalizacji, w nowym bloku w Gostyninie przy ul. Kutnowskiej. Usytuowane na wysokim parterze. Mieszkanie składa się z : - salonu z aneksem kuchennym, - 3 pokoi - łazienki - balkonu Mieszkanie do sprzedaży z całym wyposażeniem, oprócz obrazów. Meble wysokiej jakości, zostały wykonane na zamówienie. Pozostałe wyposażenie takie jak lampy i inne dodatki zakupione zostały w Westwing, kare design i SF meble. Blaty w kuchni wykonane z granitu. Panele podłogowe najwyższej jakości. Suptelnie wykonane oświetlenie podłogowe, nadające designu i klimatu. Wyjątkowo funkcjonalny układ pomieszczeń z możliwością własnej aranżacji. Duzy balkon, z widokiem na otaczającą zieleń. Mieszkanie bardzo dobrze doświetlone, światłem naturalnym, widne i przestronne. Piękna zielona i klimatyczna okolica a jednocześnie szybki dojazd do centrum Gostynina. W bliskiej odległości znajdują się : basen miejski, sklep Biedronka oraz szkoła średnia i podstawowa. Parking pod blokiem. Tel. 515 955 229, 665 424 109 lub 605 615 205. Cena: 615 000 zł do negocjacji! Prezentacja w naszym biurze jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama