środa, 28 lutego 2024 03:22
Reklama
News will be here

Broń, pieniądze, narkotyki. 43-latek w rękach policjantów

Dzięki kolejnym sprawnym działaniom płockich policjantów z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu do aresztu trafił 43-latek. Mężczyzna odpowie przed sądem za posiadanie oraz handel narkotykami. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

W miniony czwartek (1.02) kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Płocku złożyli niespodziewaną wizytę w jednym z domów gminy Gąbin. Ze wcześniejszych ustaleń policjantów wynikało, że na terenie posesji mogą znajdować się narkotyki, co bardzo szybko się potwierdziło. W pomieszczeniach mieszkalnych funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 450 gramów środków odurzających w tym: ekstazy i marihuanę. Do policyjnego depozytu trafiło ponad 45 tys. złotych. Kryminalni zabezpieczyli również dwie jednostki broni, wagi elektroniczne oraz torebki do pakowania narkotyków.

Na terenie posesji policjanci zatrzymali 43-latka, któremu postawiono zarzuty posiadania i handlu narkotykami. Sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Teraz grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
umiarkowane opady deszczu

Temperatura: 9°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 3 km/h

Ogłoszenia
Nowoczesne i piękne mieszkanie na nowym osiedlu Nowoczesne i piękne mieszkanie na nowym osiedlu Mamy przyjemność zaprezentować państwu do sprzedaży niezwykle przestronne, urządzone w wysokim standardzie, mieszkanie o pow. ok. 82,00 m². Położone w znakomitej lokalizacji, w nowym bloku w Gostyninie przy ul. Kutnowskiej. Usytuowane na wysokim parterze. Mieszkanie składa się z : - salonu z aneksem kuchennym, - 3 pokoi - łazienki - balkonu Mieszkanie do sprzedaży z całym wyposażeniem, oprócz obrazów. Meble wysokiej jakości, zostały wykonane na zamówienie. Pozostałe wyposażenie takie jak lampy i inne dodatki zakupione zostały w Westwing, kare design i SF meble. Blaty w kuchni wykonane z granitu. Panele podłogowe najwyższej jakości. Suptelnie wykonane oświetlenie podłogowe, nadające designu i klimatu. Wyjątkowo funkcjonalny układ pomieszczeń z możliwością własnej aranżacji. Duzy balkon, z widokiem na otaczającą zieleń. Mieszkanie bardzo dobrze doświetlone, światłem naturalnym, widne i przestronne. Piękna zielona i klimatyczna okolica a jednocześnie szybki dojazd do centrum Gostynina. W bliskiej odległości znajdują się : basen miejski, sklep Biedronka oraz szkoła średnia i podstawowa. Parking pod blokiem. Tel. 515 955 229, 665 424 109 lub 605 615 205. Cena: 615 000 zł do negocjacji! Prezentacja w naszym biurze jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama