niedziela, 14 kwietnia 2024 20:28

Odprawa roczna gostynińskich policjantów

We wtorek, 20 lutego w Komendzie Powiatowej Policji w Gostyninie odbyła się roczna odprawa służbowa. Na spotkaniu podsumowano i omówiono wyniki jednostki za rok ubiegły i przedstawiono zadania priorytetowe do realizacji na rok 2024. Komendant Powiatowy Policji w Gostyninie insp. Zbigniew Włodkowski złożył podziękowania na ręce kierownictwa komendy za zaangażowanie w wykonywaniu swoich obowiązków przez wszystkich policjantów i pracowników Policji.
  • Źródło: KPP Gostynin
Odprawa roczna gostynińskich policjantów

Autor: KPP Gostynin

insp. Zbigniew Włodkowski i mł. insp. Robert Koper

We wtorek o godz. 10.00, w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie odbyła się roczna odprawa służbowa, na której podsumowano pracę gostynińskiej Policji za ubiegły rok. Odprawę rozpoczął Komendant Powiatowy Policji w Gostyninie - insp. Zbigniew Włodkowski. Komendant przywitał gości i przedstawił stan bezpieczeństwa na terenie powiatu gostynińskiego. Komendant podsumował wyniki pracy funkcjonariuszy KPP w Gostyninie w odniesieniu do garnizonu mazowieckiego a następnie przy użyciu prezentacji multimedialnej omówił wyniki osiągnięte w pionie kryminalnym i logistycznym.

Pion prewencji zaprezentował mł. insp. Robert Koper –  I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Gostyninie. Komendant omówił wyniki osiągnięte przez policjantów Ogniwa Patrolowego, policjantów dzielnicowych oraz funkcjonariuszy z podległych Posterunków Policji. Omówił profilaktykę prowadzoną systematycznie na terenie powiatu gostynińskiego z wyraźnym naciskiem na bezpieczeństwo dzieci i młodzieży. Odniósł się również do bezpieczeństwa w ruchu drogowym na terenie powiatu gostynińskiego.

W odprawie uczestniczyli przedstawiciele samorządu terytorialnego tj. Wicestarosta Gostyniński Maria Bożena Wróblewska, Burmistrz Miasta Gostynina Paweł Witold Kalinowski, Wójt Gminy Gostynin Edmund Zieliński, Wójt Gminy Pacyna Krzysztof Woźniak, Wójt Gminy Szczawin Kościelny Barbara Stępniak oraz Burmistrz Miasta i Gminy Sanniki Gabriel Paweł Wieczorek. Zebrani goście podziękowali za dobrą pracę funkcjonariuszy oraz życzyli, aby takie same wyniki były również w bieżącym roku.

Na zakończenie odprawy insp. Zbigniew Włodkowski podziękował policjantom i pracownikom gostynińskiej komendy za wysiłek i trud wkładany w codzienną służbę, życząc wszystkim satysfakcji z wykonywanej pracy. Podziękowania za dobrą współpracę skierował również w stronę samorządowców i służb współpracujących z gostynińską Policją.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
gala 22.02.2024 16:16
Więcej kontroli na prędkość w mieście . NA KOŚCIUSZKI JEST 40/h ,A JEŻDŻĄ NAWET 70-80 /h

Kalert 22.02.2024 20:01
Dmowskiego i Woj.Polskiego też a może i szybciej.

Antykalert 22.02.2024 23:18
Tak 100 km/h jeżdżą ludzie po najwiekszych dziurach w mieście czyt. Ul. Dmwskiego a ty siedzisz pewnie na rowerze i wychwytujesz prędkość swoim radarowym wzrokiem kierowanym wiazką laserową

Podatnik 22.02.2024 13:28
Kiedyś policja chodziła po mieście, od dawna nie widziałam żadnego patrolu. Nie szkoda tyle benzyny z pieniędzy podatników ???? Wysiądzcie panowie z tych aut, w których się grzejecie zima, toż ci praca..potem się dziwią, ze na policji psy wieszają ludzie....

Loko 22.02.2024 19:19
A.po.co mają chodzić strach nie pozwala na rynek podjeżdżają 2 radiowozy i co krzyki szum siedzą w aucie i nic więcej

odpowiadam.... 23.02.2024 21:18
kiedyś to też nie było internetu i nikt o tym nie wiedział.

komedia 21.02.2024 21:14
Najlepsi są w pozyskiwaniu pieniędzy w tak zwanym terenie zabudowanym na ul Płockiej. OKOLICA ZAWSZE KOJARZYŁA SIĘ Z KIEŁBASĄ Z LASU, ale teraz doszedł nowy asortyment "suszenie z lasu"

On nielubiany 21.02.2024 20:33
Drodzy Państwo, zgadzam się z Wami. Wypowiem się za siebie i niektórych f-szy. Już kilka lat minęło od mojego odejścia z tej firmy ale zakłamanie zostaje. Komendant robi wszystko by przez swoje dzialanie wywierać presję na podwladnych nie mówi jakie bo może wiązać się z (odpowiedzialnością karną) chce tylko powiedzieć że na chwilę obecną chronią (WAS WSZYSTKICH OD 2014 DO CHWILI OBECNEJ W NOCY NA CAŁy POWIAT PATROL W SILE 2 POLICJANTOW). Życzę spokoju i zdrowia dla Policjantów z WP. Będzie gorzej . Za mówienie prawdy chcieli już mnie karac

xyz 21.02.2024 15:35
Szczególnymi wynikami gostynińscy policjanci powinni się chwalić przy poszukiwaniach podpalacza Baru Letniego! Żenada!!!!

W 11 21.02.2024 19:25
No właśnie niech przedstawią statystyki to się pośmiejemy jacy są dobrzy

Radek 22.02.2024 19:21
Dobrzy haha wsiedzeniu w aucie

zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 11°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 21 km/h

Ogłoszenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama