niedziela, 14 kwietnia 2024 18:50

Spotkanie z emerytowanymi pracownikami w Urzędzie Miasta Gostynina

Burmistrz Paweł Kalinowski spotkał się z​ byłymi pracownikami Urzędu Miasta Gostynina. Stało się tradycją, że burmistrz zaprasza emerytowanych urzędników, aby podtrzymać więź z byłymi pracownikami i tworzyć wspólnotę.
Spotkanie z emerytowanymi pracownikami w Urzędzie Miasta Gostynina

Autor: Urząd Miasta Gostynina

Jest dla mnie ogromnym zaszczytem móc spotkać się z Państwem - byłymi pracownikami, którzy sumiennie, często przez wiele lat, tworzyli misję i strategię naszego urzędu. Cieszę się, że wciąż odnajdujecie Państwo korelację ze swoim ostatnim miejscem pracy, licznie przybywając na spotkania takie jak dzisiejsze – zwrócił się do zgromadzonych burmistrz Paweł Kalinowski.

Gospodarz życzył swoim gościom radości z bycia emerytem, realizacji planów i marzeń, na które często nie było czasu podczas pracy zawodowej. Uroczystość była okazją do wspomnień oraz towarzyskich rozmów o obecnych pasjach i zajęciach przy herbacie i poczęstunku. W spotkaniu udział wzięli naczelnicy wydziałów Urzędu Miasta Gostynina.

Na zakończenie Małgorzata Sandecka w imieniu emerytów podziękowała burmistrzowi za pamięć o byłych pracownikach i możliwość corocznego spotkania się w ich dawnym miejscu pracy, do którego wszyscy z sentymentem i wielką ochotą przychodzą.

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Spostrzegator 24.02.2024 16:37
Cóż mogę powiedzieć? To jest PIĘKNE !!!. Życzę temu miastu takiego burmistrza po 07.IV. Ja jestem z UG Gost. ale codziennie widzę efekt dobrego gospodarza i chyba rady, choć nikogo z nich nie znam, nie wiem kto to jest, z jakiej partii etc.

Kalert 24.02.2024 20:26
Kiepski z Ciebie Spostrzegator.

Spostrzegator 25.02.2024 10:06
Do Kalert - nie wiem czy wiesz, że miasto, gmina, powiat etc i Polska to bobro wspólne. Jeśli Ty oceniesz przez pryzmat tego, że nie spełniono Twoich indywidualnych lub jakieś wąskiej grupy ludzi oczekiwań, lub,co najgorsze, przez pryzmat polityczny, to jesteś, bo nie możesz być, obiektywnym opiniodawcą.

zachmurzenie duże

Temperatura: 12°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 21 km/h

Ogłoszenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama