sobota, 18 maja 2024 11:50

Kędzierska i Michalska w drugiej turze

Do drugiej tury wyborów w głosowaniu na Wójta Gminy Gostynin przechodzą Renata Kędzierska i Ewa Michalska.

Renata Kędzierska zdobyła 2495 głosów, natomiast Ewa Michalska - 1397. Trzecia była Marzenna Kozłowska - 836 głosów, a ostatnia Elżbieta Korycka - 514 głosów.

Druga tura wyborów odbędzie się 21 kwietnia.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Sylwester 11.04.2024 19:53
Czyli pani Michalska nie została radną w miejscu zamieszkania ?

Wyborca 11.04.2024 20:53
Właśnie TAK i jak prawie wszyscy radni którzy ją popierali

Jacek 11.04.2024 18:17
Jesli ktos obiecuje rolnikom darmowe wypełnianie wniosków to jest to nadużycie. Takich wydatków z budżetu gmina nie może ponosić.

No cóż 11.04.2024 22:36
Ale to pracownicy ośrodków doradztwa rolniczego wypełniają wnioski, a nie pracownicy gminy!

Jacek 11.04.2024 15:24
Wójtem należy być 10 lat, żeby dobrze Gminę rozkręcić. Za 10 lat Pani Renata nadal będzie młoda i sprawna

Mieszkanka Gminy 10.04.2024 17:24
Pani Renatko ! Odwagi . Bądź sobą!.!

Blanka 09.04.2024 23:44
Renata Kędzierska taka była PIS-oska jak była w radzie a potem przewodnicząca a po przegranej PIS-u uciekła z tonącego okrętu Nagle zrobiła się BEZPARTYJNA My pamiętamy jak trzymałaś sztamę z PIS-iorami !!!!!!!!!!!

Ks. Adam 10.04.2024 20:31
Może i tak, tylko, że Pani Renata w swoim okręgu wyborczym na radną gminą wygrała i to z bardzo ładnym wynikiem i najwyżej zostanie radną gminy a konkurentka z swojego okręgu wyborczego przegrała i nawet nie będzie radną gminną to o czymś świadczy

Czyżby? 09.04.2024 18:14
Problemy Gminy może znać tylko ktoś z doświadczeniem rolniczym, zatem .......

Jacek 11.04.2024 20:03
Ale Zieliński nie startuje

rolniczka 09.04.2024 08:12
Zostanie wójtem to zobowiązanie do ciężkiej pracy na rzecz gminy. Zastanówmy się, kto to wypełni. Wybierzmy mądrość, a nie cwaniactwo.

Wyborca 08.04.2024 18:42
Wiedza i doświadczenie zawodowe jest priorytetem do objęcia tak odpowiedzialnego stanowiska.

Roxi 08.04.2024 11:30
Również stawiam na młodość;)

Aleks 08.04.2024 10:07
Gratulacje .

Mieszkaniec gminy 08.04.2024 09:17
Idzie młodość. Gratulacje.

miki 08.04.2024 08:34
gratulacje!

zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 19°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 16 km/h

Ogłoszenia
Piękne działki w zamkniętym kompleksie Piękne działki w zamkniętym kompleksie Tel: 515 955 229 lub 665 424 109 lub 605 615 205. Posiadamy do sprzedaży bardzo atrakcyjne działki w malowniczej, zalesionej miejscowości. Działki z możliwością zabudowy całorocznej oraz letniskowej, znajdujące się na terenie zamkniętego kompleksu. Teren działek porośnięty drzewkami sosnowymi ( samosiejkami). Atrakcyjne usytuowanie, przy lesie oraz w sąsiedztwie nowo wybudowanych domów jednorodzinnych i letniskowych, sprawia, że niniejsza oferta, skierowana jest dla osób poszukujących ciszy, zachwycających się naturą, z możliwością szybkiego dojazdu, do pracy, szkoły itp. Dojazd drogą asfaltową. Media ( światłowód, prąd i wodociąg w granicy kompleksu). Okolica cicha i spokojna, wokół duże kompleksy leśne, z wieloma szlakami pieszymi i rowerowymi. Do najbliższego jeziora (jezioro Lucieńskie ok 2 km). Do najczystszego i najpiękniejszego w okolicy jeziora Białe odległość ok. 4 km. Odległość od Gostynina ok. 9 km, od Płocka ok 25 km, od Warszawy ok. 100 km. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Cena: 55 zł/m2 do negocjacji. Posiadamy działki o różnych powierzchniach od 950m/2 do 1439m/2. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Prezentacja w naszym biurze jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.