sobota, 18 maja 2024 11:10

Uroczyste otwarcie nowej części SP w Emilianowie

W czwartek, 18 kwietnia w Szkole Podstawowej w Emilianowie przecięto wstęgę i tym samym uroczyście otwarto nową część obiektu.

Dyrektor placówki Kinga Ilska-Bylińska witając gości mówiła, że szkoła to ważny etap w życiu człowieka. - Dziś otwieramy nowy rozdział naszego szkolnego życia.

Kierownik delegatury w Płocku Kuratorium Oświaty w Warszawie Anna Wiśniewska gratulowała dobrej współpracy samorządu i szkoły.

Wójt Edmund Zieliński z zadowoleniem mówił, że na zakończenie jego przygody z samorządem szkoła otrzymuje nowe skrzydło jeszcze pachnące budową. Za szybkie wykonanie budowy podziękował wykonawcy - Przedsiębiorstwu Budowlanemy Król. 

Zastępca Burmistrza Halina Fijałkowska jest przekonana, że nowe zaplecze przyczyni się do lepszych wyników w nauczaniu.

W uroczystościach udział wzięła emerytowana nauczycielka Bożena Romanowska, która w szkole w Emilianowie rozpoczęła pracę w 1985 roku i doskonale pamięta czasy, jak woźna wówczas musiała przychodzić do szkoły o godzinie 4.00 nad ranem aby rozpalić ogień w piecu kaflowym.

Uczniowie wystąpili z programem artystycznym, a na zakończenie był okolicznościowy tort.

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 17°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 15 km/h

Ogłoszenia
Piękne działki w zamkniętym kompleksie Piękne działki w zamkniętym kompleksie Tel: 515 955 229 lub 665 424 109 lub 605 615 205. Posiadamy do sprzedaży bardzo atrakcyjne działki w malowniczej, zalesionej miejscowości. Działki z możliwością zabudowy całorocznej oraz letniskowej, znajdujące się na terenie zamkniętego kompleksu. Teren działek porośnięty drzewkami sosnowymi ( samosiejkami). Atrakcyjne usytuowanie, przy lesie oraz w sąsiedztwie nowo wybudowanych domów jednorodzinnych i letniskowych, sprawia, że niniejsza oferta, skierowana jest dla osób poszukujących ciszy, zachwycających się naturą, z możliwością szybkiego dojazdu, do pracy, szkoły itp. Dojazd drogą asfaltową. Media ( światłowód, prąd i wodociąg w granicy kompleksu). Okolica cicha i spokojna, wokół duże kompleksy leśne, z wieloma szlakami pieszymi i rowerowymi. Do najbliższego jeziora (jezioro Lucieńskie ok 2 km). Do najczystszego i najpiękniejszego w okolicy jeziora Białe odległość ok. 4 km. Odległość od Gostynina ok. 9 km, od Płocka ok 25 km, od Warszawy ok. 100 km. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Cena: 55 zł/m2 do negocjacji. Posiadamy działki o różnych powierzchniach od 950m/2 do 1439m/2. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Prezentacja w naszym biurze jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama