czwartek, 13 czerwca 2024 00:17
Reklama

Pierwsza sesja nowo wybranej Rady Miejskiej

Burmistrz Miasta Gostynina zaprasza na pierwszą sesję Rady Miejskiej IX kadencji.
  • Źródło: www.gostynin.pl
Pierwsza sesja nowo wybranej Rady Miejskiej

Autor: Urząd Miasta Gostynina

W związku z Postanowieniem Nr 545/2024 Komisarza Wyborczego w Płocku II z dnia 22 kwietnia 2024 r. w sprawie zwołania pierwszej sesji nowo wybranej Rady Miejskiej w Gostyninie i upoważnienia Burmistrza Miasta, zapraszam do udziału w I sesji Rady Miejskiej w Gostyninie, w dniu 7 maja 2024 r. o godz. 1000 w sali posiedzeń Urzędu Miasta Gostynina, ul. Rynek 26.

 

Proponowany porządek obrad sesji:

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.

2. Ślubowanie radnych.

3. Ustalenie porządku obrad.

4. Wybór Przewodniczącego Rady.

5. Przejęcie przez Przewodniczącego Rady prowadzenia sesji od Radnego Seniora.

6. Ślubowanie nowo wybranego Burmistrza.

7. Zakończenie obrad I sesji Rady.

 

Burmistrz Miasta Gostynina

Paweł Witold Kalinowski


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Kazimierz 03.05.2024 13:31
Dziwnie zagłosowaliśmy. W powiecie mamy radę z dwoma członkami IDG na 17 radnych a więc klęska IDG na całej linii. Augustyniak i Szyperska do dymisji z szefowania IDG. W mieście minimalna wygrana Korajczyk. Czy nie widzą, że przegrali wybory sromotnie do powiatu i gminy a wygrali minimalnie tylko w mieście. Ogólnie totalna porażka bo miasto nie będzie miało poparcia w powiecie i gminie. Szkoda bo Kalinowski ściągnął ostatnio duże fundusze do Gostynina: oczyszczalnia 83 000 000, Dom Kultury 14 000 000, stadion 13 500 000, przedszkole nr4 14 000 000, no jest duża szansa na inwestora strategicznego po ELGO. Szkoda bo teraz Szyperska z Augustyniakiem wszystko popsują...

Sofia 04.05.2024 14:29
Taki jesteś pewien, że popsują? Poza tym wygrana p. Agnieszki jest wyższa, musiała odrobić stratę z 1 tury .

Mieszkaniec 1 06.05.2024 20:19
Kazimierz odpowiedz dlaczego piszesz nie prawdę ? 83 mln pozyskane na oczyszczalnię? Prawda jest taka: 6 mln wkład miasta, 4 mln od Struzika i 73 mln kredyt. MPK złożyło wniosek do programu " FENIX" o dotację do 70 % i nie wiadomo czy MPK uzyska tą dotację, jeśli nie to będzie kredyt. Wiesz co ta znaczy dla nas wszystkich? To, że zapłacimy za ten kredyt my wszyscy pod postacią stawki za wodę i ścieki. Przy każdej inwestycji miasto musiało włożyć wkład własny i to co piszesz nie jest PRAWDĄ. Proszę podawać sprawdzone wiadomości a nie pisać co popadnie.

niedowiarek 03.05.2024 12:20
Pisowski powiat będzie do likwidacji. Oni z nikim nie potrafią rozmawiać ani prowadzić gospodarki. To klęska dla powiatu. Z byle sprawą będziemy wkrótce dyalować do Płocka. Ale głupota wsi nie boli.

Jon 03.05.2024 16:28
Jeśli nowa burmistrz będzie tak działać jak jej szef wszystkich szefów DT to nasze aspiracje by stać się krajem wysoko rozwiniętym staną się aspiracjami naszych wnuków. IDG to przecież PO i należy oczekiwać podobnych działań a właściwie ich braku również u nas. Bo toru dla rolkarzy proszę nie traktować jako poważną inwestycje. Z uśmiechniętej Polski poostanie jedna wielka smuta.

problemTuska 03.05.2024 17:21
Co to za inicjały DT proszę odważnie nazwać tego Niemca z imienia i nazwiska.

Pan Chaos 03.05.2024 20:10
Rozumiem rozczarowanie, ale nie mówmy na niego Niemiec. To niestety jest Polak. Takich też między nami mamy. Tylko dlaczego tak wysoko stoją w hierarchii. Myślmy przy wyborach.

Emerytka. 04.05.2024 14:31
Polski patriota przemówił. Pan Premier Tusk przebija Ciebie tlumoku patriotyzmem i polskością, która mu do pięt nie dorastasz.

odpowiadam.... 07.05.2024 12:01
Używając nicku #Emerytka# to może być tylko komuszy pomiot pracujący w SB lub w innej szambiarni.

Hahaha!!! 04.05.2024 22:08
problemTuska 03.05.2024 17:21
Co to za inicjały DT proszę odważnie nazwać tego Niemca z imienia i nazwiska.
zmień nick na -"problem z głową"

RudyPajac 05.05.2024 15:11
bełkoczesz jak Kierwiński

Tomek 02.05.2024 22:05
niektorzy beda radnymi inni bezradnymi chyba wiekszosc bezradnych jak kiedys byly takie dwie z po co na sesjach sie komorkami bawily

XYZ 03.05.2024 22:09
Jaka nienawiść jest w was . Ludzie opanujcie się .

Maja 02.05.2024 07:06
No a teraz wyborcy nowej P. Burmistrz uśmiechajcie się " Szczęśliwego Gostynina już czas" - będzie pięknie mnóstwo placów zabaw i pracy tyle, że nie będzie wiadomo co wybrać zgodnie z obietnicami. Moje zdanie porażka porażka i jeszcze raz porażka !!!

Czarek 01.05.2024 23:34
No to się zacznie... Nowa burmistrz nienawidząca połowy miasta bo na nią nie głosowało i jej ekipa wyzywająca mieszkańców od sku***ynów i mająca hasło ***** ***. Ale to właśnie sku***yny i ***** *** będą rządzić w Powiecie Gostynin i Gminie Gostynin, a w środku "ziejąca" nienawiścią burmistrz i jej ekipa... A gdzie współpraca??? Dziwna ta nowa burmistrz i rada miasta !!!

Głosowałam... 01.05.2024 22:49
No i się zacznie... mam nadzieje, ze na lepsze... powodzenia

krzych 03.05.2024 17:55
Jeśli własne nadzieje opierasz na nienawiści to pozostaniesz przy nadziei.

bur mistrzyni 01.05.2024 17:40
Make love not war. Szach mat.

Z kury syn 01.05.2024 13:58
Ja się waham. No bo wiadomo?

Szach mat 01.05.2024 13:37
Przyjdę. Ktoś jeszcze?

odpowiadam.... 01.05.2024 17:25
Oczywiście nawet mam adekwatny transparent.

Mieszkaniec 01.05.2024 19:41
Jaki

odpowiadam.... 01.05.2024 22:22
ADEKWATNY nie kumasz?

Szach mat 03.05.2024 20:25
Proponuję wielkie papierowe serduszko, a w tle 8 gwiazdek.

miki 03.05.2024 21:49
...czyli do zobaczenia na sesji

pochmurnie

Temperatura: 11°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 7 km/h

Ogłoszenia
Niebanalny dom do sprzedania w Gostyninie Niebanalny dom do sprzedania w Gostyninie Sprzedam niebanalny dom jednorodzinny w centrum miasta Gostynina. Całkowita powierzchnia użytkowa domu - 200 m2, w tym powierzchnia mieszkalna – ca. 120 m2. Na działce na której usytuowany jest budynek mieszkalny są też altanka i grill betonowy. Na działce jest też możliwość postawienia dodatkowego budynku gospodarczego. Dostęp do działki - bezpośrednio z ulicy, z wjazdem do garażu i drugim wjazdem na działkę. Dom jest dwukondygnacyjny (4 poziomowy) o interesującym rozkładzie pomieszczeń. Zbudowany w 1977 r., w 2018 - 2020 roku generalnie wyremontowany i zmodernizowany. Wymieniono instalacje elektryczne i sanitarne. Dobudowano taras wejściowy, bezpośrednie wyjście do ogrodu. Doprowadzono Internet światłowodowy. Dom podłączony jest do miejskiej instalacji wod.-kan., sieci gazowej. Wykonany w technologii tradycyjnej jako murowany ze stropodachem pokrytym blachą trapezową powlekaną. Ocieplony styropianem. Ogrzewany gazem. Z miejsca w którym stoi wszędzie jest blisko pieszo - szkoła podstawowa, sklep Biedronka, kościół, przystanek bus, dworzec PKP, Kaufland, apteka, przychodnie lekarskie, restauracje. Wyremontowaną ulicą łatwy jest dojazd do dużej obwodnicy Płock – Kutno. Dom podzielony jest na 4 poziomy (nie piętra) CZĘŚĆ GOSPODARCZA Parter - 3 pomieszczenia ( garaż - 19,03m2 z wnęką warsztatową - 10,7m2 , łazienka z prysznicem, wc, bidetem i umywalką - 6 m2 , pokój z wyjściem na zewnątrz domu (do werandy z boku domu) - 13m2 ). Może być wykorzystany jako nieduży lokal usługowy, biuro, gabinet, pokój gościnny itp. 4 stopnie niżej znajduje się Piwnica - całkowicie wyremontowana, jasna i czysta - 4 pomieszczenia (hol - 14,7m2 , studio - 8,0 m2 , pracownia -13,4m2 , pralnia - 7,3m2 . Wysokość - 1,90. Prąd we wszystkich pomieszczeniach, woda (w trzech). Podłoga – płytki. Ściany - gładź i malowane. Ogrzewana w odpowiednim stopniu w okresie zimy. Korytarz, który łączy garaż, łazienkę i pokój, zakończony jest schodami prowadzącymi do części mieszkalnej. CZĘŚĆ MIESZKALNA 1. część, wysoki parter - Główne wejście do domu i 3 pomieszczenia - hol -15m2, kuchnia z jadalnią 6,5m2 i 13m2 - w pełni wyposażona (kuchenka indukcyjna (jest również doprowadzony gaz), nowoczesny piekarnik, lodówka w zabudowie, zmywarka), pokój - 7,0m2. Z tego miejsca jest wyjście na schody prowadzące do ogrodu. 5 stopni wyzej znajduje sie 2. część, piętro - 4 pomieszczenia i korytarz. 3 pokoje (20m2, 14,5m2, 11,5m2 ), łazienka z prysznicem, wc i umywalką 6,3m2 . Po remoncie i modernizacji dom jest użytkowany przez dwie dorosłe osoby, niepalące, w domu nie przebywały zwierzęta. Nie ma zadłużenia ani ukrytych wad. Ubezpieczony. Posiada instalację alarmową. Wymagany certyfikat energetyczny jest w trakcie wykonywania. Dom nie wymaga żadnych nakładów. Jest zadbany i gotów na przyjęcie zmiany mieszkańców. Wyposażenie i umeblowanie jest w cenie domu.