sobota, 22 czerwca 2024 21:43
Reklama

Gostynin w tle rozmowy Mazurka ze Stanowskim

W sobotę na Kanale Zero Robert Mazurek i Krzysztof Stanowski jak co tydzień z humorem omawiali najnowsze wydarzenia w naszym kraju. Podczas piętnastego odcinka programu pojawił się temat Gostynina.
  • Źródło: youtube.com/@KanalZeroPL
Gostynin w tle rozmowy Mazurka ze Stanowskim
fot. youtube.com/@KanalZeroPL

Redaktorzy wspominając podróże Roberta Mazurka do Afryki, poruszyli temat braku dostępu do Internetu. W toczącej się dyskusji, ni stąd, ni z owąd, nagle padła nazwa naszego miasta.

- Zdarzyło mi się być w miejscach, gdzieś daleko i nie używać przez dwa dni... W zasadzie mogłem być w Gostyninie, to wszystko jedno - powiedział Robert Mazurek.

- Tam mieszka ten zły człowiek - odparł Krzysztof Stanowski.

- Kto jeździ do Gostynina? - pyta Stanowski.

- Mieszkańcy Gostynina oraz ci, którzy mają tam rodzinę - odpowiada Mazurek.

- I ci którzy mają zakaz opuszczania Gostynina - mówi Stanowski.


Kanał Zero powstał 1 lutego 2024 r. i do tej pory zgromadził ponad milion widzów.

Poniżej link do całego programu.

O Gostyninie w 12 minucie.

bert Mazurek i Krzysztof Stanowski zapraszają na piętnasty odcinek, podczas którego z humorem omawiają najnowsze wydarzenia w naszym kraju. https://www.youtube.com/watch?v=tJUZ_79OXD


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
bezchmurnie

Temperatura: 17°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 17 km/h

Ogłoszenia
Przepięknie położone działki przy ścianie lasu Przepięknie położone działki przy ścianie lasu Tel. 665 424 109, 515 955 229 lub 605 615 205. Posiadamy do sprzedaży bardzo atrakcyjne działki w malowniczej, zalesionej miejscowości. Działki z możliwością zabudowy całorocznej oraz letniskowej o pow. od 1134 m/2 do 2642 m/2. Atrakcyjne usytuowanie, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i letniskowych, a zarazem wśród lasów, sprawia ,że niniejsza oferta, skierowana jest do osób poszukujących ciszy i zachwycających się naturą, ale aktywnych zawodowo. Dojazd drogą asfaltową oraz ok. 500 m drogą utwardzoną. Media ( prąd i wodociąg w drodze). Okolica cicha i spokojna, wokół duże kompleksy leśne, z wieloma szlakami pieszymi i rowerowymi. Bez wątpienia jest to najpiękniejszy fragment Mazowsza. Szybki dojazd do autostrady A1 ok. 8 km. Odległość z Kutna ok. 16 km, z Warszawy ok. 110 km, z Gostynina ok. 10 km. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Cena 43 000 zł do negocjacji. W naszym biurze prezentacja jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama