sobota, 22 czerwca 2024 22:17
Reklama

Pożegnaliśmy Waldemara Funka - współtwórcę partnerstwa Gostynina i Langenfeld

Na początku kwietnia br. zmarł Waldemar Funk - współtwórca partnerstwa Gostynina i Langenfeld Rhld.
  • Źródło: www.gostynin.pl
Pożegnaliśmy Waldemara Funka - współtwórcę partnerstwa Gostynina i Langenfeld

Autor: Urząd Miasta Gostynina

Waldemar Funk był osobą niezwykle wrażliwą i wielkiego serca, szerokich horyzontów, cieszącą się niekwestionowanym autorytetem i sympatią oraz uznaniem mieszkańców obu miast. Jego wkład w powstanie, a później rozwój przyjacielskich stosunków pomiędzy miastami trudno przecenić. 

W uroczystości pogrzebowej w imieniu burmistrza Agnieszki Korajczyk-Szyperskiej i mieszkańców Gostynina w piątek 10 maja 2024 r. wzięła udział delegacja naszego miasta. Odczytany został list od Burmistrza Miasta Gostynina oraz złożone kondolencje dla najbliższej rodziny Funków.

Pośmiertnie Waldemar Funk został odznaczony Medalem za zasługi dla ochotniczych straży pożarnych (przyczynił się do przekazania trzech samochodów pożarniczych dla miasta i gminy). Odznaczenie na ręce małżonki Erny i dzieci przekazał Karol Podleśny - Prezes Zarządu Powiatowego OSP w Gostyninie i Prezes Honorowy OSP Gostynin.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
bezchmurnie

Temperatura: 15°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 8 km/h

Ogłoszenia
Przepięknie położone działki przy ścianie lasu Przepięknie położone działki przy ścianie lasu Tel. 665 424 109, 515 955 229 lub 605 615 205. Posiadamy do sprzedaży bardzo atrakcyjne działki w malowniczej, zalesionej miejscowości. Działki z możliwością zabudowy całorocznej oraz letniskowej o pow. od 1134 m/2 do 2642 m/2. Atrakcyjne usytuowanie, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i letniskowych, a zarazem wśród lasów, sprawia ,że niniejsza oferta, skierowana jest do osób poszukujących ciszy i zachwycających się naturą, ale aktywnych zawodowo. Dojazd drogą asfaltową oraz ok. 500 m drogą utwardzoną. Media ( prąd i wodociąg w drodze). Okolica cicha i spokojna, wokół duże kompleksy leśne, z wieloma szlakami pieszymi i rowerowymi. Bez wątpienia jest to najpiękniejszy fragment Mazowsza. Szybki dojazd do autostrady A1 ok. 8 km. Odległość z Kutna ok. 16 km, z Warszawy ok. 110 km, z Gostynina ok. 10 km. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Cena 43 000 zł do negocjacji. W naszym biurze prezentacja jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama