sobota, 22 czerwca 2024 21:36
Reklama

Technik aranżacji wnętrz – nowy zawód w GCE

W Gostynińskim Centrum Edukacyjnym rusza kształcenie na kierunku technik aranżacji wnętrz.

Program obejmuje naukę kolorystyki, materiałów wykończeniowych, oświetlenia i ergonomii. Jak mówi dyrektor GCE Wojciech Kiełbasa – szkoła będzie korzystać z różnych narzędzi projektowych, ucząc się rysunku technicznego i obsługi programów komputerowych. Zależy nam też, aby nasi uczniowie wiedzę teoretyczną wykorzystywali w praktyce, zrealizujemy to poprzez uczestnictwo w projektach indywidualnych i grupowych. Duży nacisk kładziemy też na udział młodzieży w wystawach, targach gdzie będą mogli zapoznać się z najnowszymi trendami wnętrzarskimi. Nauka obejmuje również zagadnienia związane z historią sztuki i wzornictwa.

Rozwijanie praktycznych umiejętności niezbędnych do pracy w branży projektowania i aranżacji przestrzeni mieszkalnych, komercyjnych czy użyteczności publicznej młodzież z GCE będzie doskonaliła we współpracy z Przedsiębiorstwem Budownictwa Ogólnego i Zagospodarowania Terenów Zielonych BUDROX. Dziś podpisano w tej sprawie stosowną umowę. Szkołę reprezentował dyrektor Wojciech Kiełbasa, natomiast BUDROX – członek Zarządu Monika Sajak. 

BUDROX specjalizuje się w budownictwie ogólnym, przemysłowym oraz energetycznym. W swoim portfolio posiada również realizację inwestycji deweloperskich oraz z sektora użyteczności publicznej. Od 1998 roku PBO i ZTZ "BUDROX" jest również producentem płyt styropianowych. 

Firma dysponuje wykwalifikowaną kadrą (blisko 100 osobową), oraz nowoczesnym sprzętem budowlanym i transportowym. Współpracuje z wieloma dostawcami i podwykonawcami ze wszystkich branż z całej Polski. Wieloletnia działalność na rynku budowlanym pozwoliła na zdobycie cennego doświadczenia i wypracowania metod zapewniających rzetelne, terminowe oraz profesjonalne wykonanie podjętych zobowiązań inwestycyjnych.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
bezchmurnie

Temperatura: 17°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 17 km/h

Ogłoszenia
Przepięknie położone działki przy ścianie lasu Przepięknie położone działki przy ścianie lasu Tel. 665 424 109, 515 955 229 lub 605 615 205. Posiadamy do sprzedaży bardzo atrakcyjne działki w malowniczej, zalesionej miejscowości. Działki z możliwością zabudowy całorocznej oraz letniskowej o pow. od 1134 m/2 do 2642 m/2. Atrakcyjne usytuowanie, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i letniskowych, a zarazem wśród lasów, sprawia ,że niniejsza oferta, skierowana jest do osób poszukujących ciszy i zachwycających się naturą, ale aktywnych zawodowo. Dojazd drogą asfaltową oraz ok. 500 m drogą utwardzoną. Media ( prąd i wodociąg w drodze). Okolica cicha i spokojna, wokół duże kompleksy leśne, z wieloma szlakami pieszymi i rowerowymi. Bez wątpienia jest to najpiękniejszy fragment Mazowsza. Szybki dojazd do autostrady A1 ok. 8 km. Odległość z Kutna ok. 16 km, z Warszawy ok. 110 km, z Gostynina ok. 10 km. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Cena 43 000 zł do negocjacji. W naszym biurze prezentacja jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama