sobota, 22 czerwca 2024 22:13
Reklama

Księża z Polnej żegnają się z Gostyninem

Diecezja Płocka podała nominacje wikariuszowskie. Dwóch księży odejdzie z parafii Miłosierdzia Bożego w Gostyninie.
  • Źródło: Diecezja Płocka
Księża z Polnej żegnają się z Gostyninem
ks. Leszek Rutkowski i ks. Arkadiusz Ronowicz

Ks. mgr Leszek Jan Rutkowski, dotychczasowy wikariusz parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Gostyninie, mianowany wikariuszem parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski w Mławie.

Ks. mgr Arkadiusz Ronowicz, dotychczasowy wikariusz parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Gostyninie, mianowany wikariuszem parafii pw. św. Stanisława BM w Glinojecku.


Ks. mgr Paweł Sprusiński, pomoc duszpasterska z prawami i obowiązkami wikariusza w parafii pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Dobrzyniu nad Drwęcą, skierowany do pomocy duszpasterskiej z prawami i obowiązkami wikariusza w parafii pw. św. Marcina w Gostyninie.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Wierna 29.05.2024 08:05
Chcialam, żeby ksiądz Arkadiusz pomogl mi, porozmawial, umocnił mnie w wierze, jednak nie znalazl czasu przez bardzo dlugi czas... To co to jest za ksiądz, jeżeli wierny przychodzi z kryzysem wiary i potrzebuje duchowego wsparcia to odmawia... bardzo bardzo to słabe. Wiec dobrze się stalo ze odchodzi, może przyjdzie ksiądz z prawdziwym powołaniem.

bezchmurnie

Temperatura: 17°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 17 km/h

Ogłoszenia
Przepięknie położone działki przy ścianie lasu Przepięknie położone działki przy ścianie lasu Tel. 665 424 109, 515 955 229 lub 605 615 205. Posiadamy do sprzedaży bardzo atrakcyjne działki w malowniczej, zalesionej miejscowości. Działki z możliwością zabudowy całorocznej oraz letniskowej o pow. od 1134 m/2 do 2642 m/2. Atrakcyjne usytuowanie, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i letniskowych, a zarazem wśród lasów, sprawia ,że niniejsza oferta, skierowana jest do osób poszukujących ciszy i zachwycających się naturą, ale aktywnych zawodowo. Dojazd drogą asfaltową oraz ok. 500 m drogą utwardzoną. Media ( prąd i wodociąg w drodze). Okolica cicha i spokojna, wokół duże kompleksy leśne, z wieloma szlakami pieszymi i rowerowymi. Bez wątpienia jest to najpiękniejszy fragment Mazowsza. Szybki dojazd do autostrady A1 ok. 8 km. Odległość z Kutna ok. 16 km, z Warszawy ok. 110 km, z Gostynina ok. 10 km. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Cena 43 000 zł do negocjacji. W naszym biurze prezentacja jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama