sobota, 22 czerwca 2024 21:38
Reklama

Nożownik groził 16-latce w Płocku

Policjanci z płockiej komendy zatrzymali sprawcę rozboju, którzy posługując się nożem, groził 16-latce, ukradł jej telefon i żądał pieniędzy. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany. Grozi mu do 20 lat pozbawienia wolności.
  • Źródło: KMP Płock
Nożownik groził 16-latce w Płocku
fot. KMP Płock

W minioną niedzielę (2.06) policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Płocku zatrzymali 35-letniego sprawcę rozboju. Mężczyzna przy użyciu noża groził 16-latce, żądał od niej pieniędzy oraz ukradł jej telefon komórkowy. Na szczęście nastolatce udało się uciec dzięki reakcji przechodnia.

Dzięki natychmiastowej reakcji płockich policjantów sprawca już po chwili został namierzony, a następnie zatrzymany. Policjanci zabezpieczyli przy nim nóż oraz skradziony telefon. Mężczyzna przyznał się do winy. Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Na swoim koncie miał już podobne przestępstwa, za które spędził kilka lat za kratkami.

Tym razem grozi mu do 20 lat pozbawienia wolności.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
bezchmurnie

Temperatura: 17°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 17 km/h

Ogłoszenia
Przepięknie położone działki przy ścianie lasu Przepięknie położone działki przy ścianie lasu Tel. 665 424 109, 515 955 229 lub 605 615 205. Posiadamy do sprzedaży bardzo atrakcyjne działki w malowniczej, zalesionej miejscowości. Działki z możliwością zabudowy całorocznej oraz letniskowej o pow. od 1134 m/2 do 2642 m/2. Atrakcyjne usytuowanie, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i letniskowych, a zarazem wśród lasów, sprawia ,że niniejsza oferta, skierowana jest do osób poszukujących ciszy i zachwycających się naturą, ale aktywnych zawodowo. Dojazd drogą asfaltową oraz ok. 500 m drogą utwardzoną. Media ( prąd i wodociąg w drodze). Okolica cicha i spokojna, wokół duże kompleksy leśne, z wieloma szlakami pieszymi i rowerowymi. Bez wątpienia jest to najpiękniejszy fragment Mazowsza. Szybki dojazd do autostrady A1 ok. 8 km. Odległość z Kutna ok. 16 km, z Warszawy ok. 110 km, z Gostynina ok. 10 km. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Cena 43 000 zł do negocjacji. W naszym biurze prezentacja jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama