sobota, 22 czerwca 2024 20:21
Reklama

Sukces Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Projekcie "Dziecko z Pasją"

Dziecko z Pasją to roczny projekt, organizowany przez Fundację Uniwersytet Dzieci. Udział w nim biorą dyrektorzy i wicedyrektorzy szkół podstawowych, którzy razem z radą pedagogiczną chcą uczynić swoją szkołę miejscem, w którym dzieci uczą się z pasją.

Kluczowym elementem sukcesu projektu "Dziecko z Pasją" są nauczyciele. To właśnie oni, poprzez swoje zaangażowanie, kreatywność i chęć wspierania uczniów, tworzą atmosferę sprzyjającą odkrywaniu i rozwijaniu pasji. Dzięki ich pracy projekt przyniósł wiele imponujących rezultatów. Szkoła może pochwalić się osiągnięciami swoich uczniów na różnych konkursach, olimpiadach czy turniejach.

Przez cały rok szkolny Metodą Pytań i Doświadczeń w projekcie ,,Dziecko z Pasją" pracowały:
 

- klasa 1a z wychowawcą p. Anną Balcerzak
 

- klasa 1b z wychowawcą p. Teresą Zarzycką
 

- klasa 2a z wychowawcą p. Edytą Brzózką
 

- klasa 2b z wychowawcą p. Ewą Osmałek
 

- klasa 2c z wychowawcą p. Małgorzatą Witkowską
 

- klasa 3a z wychowawcą p. Pauliną Lorkowską
 

- klasa 3b z wychowawcą p. Iwoną Gadomską
 

- klasa 3c z wychowawcą p. Agnieszką Lewandowską
 

Również cała struktura szkolna odgrywała ważną rolę w sukcesie projektu. Szkoły, które uczestniczą w projekcie, często wprowadzają innowacyjne rozwiązania, aby stworzyć jak najlepsze warunki do nauki i rozwoju talentów swoich uczniów.

Zwieńczeniem rocznej pracy było Święto Nauki – interdyscyplinarny projekt ,,Ziemia" w który włączyli się wszyscy nauczyciele szkoły.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
pochmurnie

Temperatura: 18°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1010 hPa
Wiatr: 20 km/h

Ogłoszenia
Przepięknie położone działki przy ścianie lasu Przepięknie położone działki przy ścianie lasu Tel. 665 424 109, 515 955 229 lub 605 615 205. Posiadamy do sprzedaży bardzo atrakcyjne działki w malowniczej, zalesionej miejscowości. Działki z możliwością zabudowy całorocznej oraz letniskowej o pow. od 1134 m/2 do 2642 m/2. Atrakcyjne usytuowanie, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i letniskowych, a zarazem wśród lasów, sprawia ,że niniejsza oferta, skierowana jest do osób poszukujących ciszy i zachwycających się naturą, ale aktywnych zawodowo. Dojazd drogą asfaltową oraz ok. 500 m drogą utwardzoną. Media ( prąd i wodociąg w drodze). Okolica cicha i spokojna, wokół duże kompleksy leśne, z wieloma szlakami pieszymi i rowerowymi. Bez wątpienia jest to najpiękniejszy fragment Mazowsza. Szybki dojazd do autostrady A1 ok. 8 km. Odległość z Kutna ok. 16 km, z Warszawy ok. 110 km, z Gostynina ok. 10 km. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Cena 43 000 zł do negocjacji. W naszym biurze prezentacja jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama