Reklama

Janusz Wojnarski został dwukrotnym wicemistrzem Polski Weteranów

Legenda gostynińskiego ping ponga Janusz Wojnarski zdobył tytuły: wicemistrza Polski Weteranów indywidualnie i w grze podwójnej.
Janusz Wojnarski został dwukrotnym wicemistrzem Polski Weteranów
fot. PZTS

75-letni Janusz Wojnarski ze starszym o 5 lat kolegą z Płocka Leonem Pawlakiem od miesięcy przemierzali cały kraj rywalizując w cyklicznych turniejach tenisa stołowego. Obaj seniorzy w klasyfikacji generalnej utrzymywali się na wysokich pozycjach w swoich kategoriach wiekowych. Gostyniński pingpongista rywalizował w kategorii 75-79 lat, zaś płocczanin w kategorii 80-84.

W turnieju głównym w Oleśnicy, Janusz Wojnarski wygrał swoją grupę i z pierwszej pozycji zameldował się w ćwierćfinale, a tam wygrał z Januszem Olbińskim z Łodzi w setach 3:1. W półfinale pokonał Ryszarda Schreibera z Żywca 3:1. W meczu finałowym przegrał z Romanem Jankowskim z Czempina 0:3.

W grze podwójnej Janusz Wojnarski z Henrykiem Rybakiem z Laskowic zajęli drugie miejsce.

Janusz Wojnarski przed turniejem zapowiedział, że jak stanie na podium Mistrzostw Polski to zgoli brodę i tak też zrobił.

Leon Pawlak w kategorii wiekowej 80-84 lata od samego początku był zaliczany do faworytów i to się potwierdziło. Senior z Płocka zdobył tytuł Mistrza Polski, choć w Oleśnicy odpadł w półfinale przegrywając z Ryszardem Banaszkiewiczem z Brzegu Dolnego 1:3.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Piotr 14.06.2024 10:35
Pozdrowienia z Bydgoszczy to tam gdzie się nauczyłeś tak grać

Ted 12.06.2024 20:55
Szacun panie Januszu żeby wszystkim tak się chciało jak panu wszytkiego najlepszego

Zainteresowany 12.06.2024 15:03
Rade miasta interesują tylko sukcesy wrotkarzy lub Mazura. Jest kilkanaście osób w mieście uprawiających różne dyscypliny i odnoszących sukcesy na szczeblu krajowym i międzypaństwowym o których nie ma nic a godnie reprezentują miasto.

Piotrek 13.06.2024 12:58
Zawsze możesz poinformować Radę Miasta. Może nie wiedzą nic na ten temat.

senior 12.06.2024 12:30
Gratulacje dla obu seniorów. A może Rada Miasta wynagrodziłaby pana Janusza za wyniki sportowe i promocję Gostynina w kraju?

zachmurzenie duże

Temperatura: 17°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1023 hPa
Wiatr: 8 km/h

Ogłoszenia
Bezpieczne Pożyczki Hipoteczne Dla Firm i Rolników Bez Bik Szybka Wypłata Bezpieczne Pożyczki Hipoteczne Dla Firm i Rolników Bez Bik Szybka Wypłata Koniec z brakiem pieniędzy! Nasza pożyczka hipoteczna dla firm i rolników to innowacyjne rozwiązanie, które gwarantuje sukces każdemu przedsiębiorcy. Oszczędzisz wiele energii, czasu i osiągniesz, to o czym wszyscy marzą – realizację potrzeb Twojej firmy i niezależność finansową. Wystarczy, że rozpoczniesz z nami współpracę. Już dzisiaj dołącz do firm i gospodarstw rolnych, które zrealizowały swoje marzenia. Sprawdź teraz! Czynniki wyróżniające naszą ofertę: • zabezpieczenie tylko na hipotece (wpis w dziale IV księgi wieczystej, tak jak w banku) • najniższy koszt umowy od 28% rocznie • najszybszy czas realizacji i wypłaty • pomoc w przygotowaniu dokumentów na każdym etapie współpracy • elastyczność oferty w zakresie warunków spłaty • jasne warunki umowy bez „gwiazdek i drobnego druku” • żadnych ukrytych kosztów • szeroki przedział kwotowy ( od 50.000 zł do 2.000.000 zł) Dodatkowe korzyści dla Państwa wynikające z podjętej współpracy: • Specjalizujemy się w procesach restrukturyzacji i oddłużaniu nieruchomości • Na życzenie klienta dokonujemy szybkiego zakupu nieruchomości • Na życzenie klienta pokryjemy koszt umowy notarialnej • Nie weryfikujemy Państwa baz w BIK, BIG, KRD, ERIF i innych • Akceptujemy/spłacamy zajęcia komornicze, hipoteki i prywatne zobowiązania • Wszyscy nasi klienci otrzymują bezpłatne konsultacje i pomoc prawną • Każdego klienta traktujemy indywidualnie i z należytą starannością Nasze pożyczki hipoteczne oferujemy pod następujące zabezpieczenia: Grunty rolne, grunty komercyjne, działki deweloperskie, działki budowlane, lokale mieszkalne, domy mieszkalne, kamienice mieszkalne, biurowce, obiekty magazynowe, obiekty sportowe, obiekty uzdrowiskowe, hotele, motele, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe, zakłady usługowe oraz zakłady produkcyjne, pojazdy użytkowe i rolnicze posiadające dowód rejestracyjny. Kontakt: Tel. 577-873-616, email: [email protected] Więcej informacji na stronie: https://bloghipoteczny24.pl/
Dom z bezpośrednim dostępem do jeziora Białe Dom z bezpośrednim dostępem do jeziora Białe Tel. 665 424 109, 515 955 229. Posiadamy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej (połowa) o pow. ok. 90 m/2, w tym dodatkowo ok 30 m tarasu. Budynek składa się z parteru oraz użytkowego poddasza. Na parterze znajduje się przestronny salon z wyjściem na taras, aneks kuchenny i łazienka oraz schody prowadzące na piętro, na którym znajdują się dwie piękne sypialnie. Z jednej sypialni wyjście na balkon. Nieruchomość wyposażona w media: prąd, szambo i woda z własnego ujęcia ( jest możliwość przyłącza wody z wodociągu gminnego). Pięknie zagospodarowana działka o pow. ok 1000 m/2 z licznym nasadzeniem oraz garażem typu blaszak. Nieruchomość wyposażona w system alarmowy oraz usytuowana na terenie zamkniętego kompleksu. Okolica bardzo malownicza, położona wśród rezerwatów przyrody. Bez wątpienia jest to najpiękniejszy fragment Mazowsza. Odległość prezentowanej działki od najpiękniejszego i najczystszego ( I klasa czystości wody ) jeziora - Białe ok. 120 m. Jezioro Białe jest najgłębszym jeziorem na pojezierzu gostynińskim i jednym z większych (152 ha). Odległość z Płocka ok. 25 km, z Warszawy ok. 100 km, z Gostynina ok. 8 km Cena 659 000 zł do negocjacji. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Prezentacja w naszym biurze jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama