Reklama

Jest komunikat w sprawie wody

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gostyninie na podstawie przedstawionych w dniu 19.06.2024 r. przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunalne w Gostyninie Sp. z o.o. sprawozdań z badań prób wody pobranych w dniu 17.06.2024 r. z wodociągu publicznego zasilanego ze Stacji Uzdatniania Wody w Gostyninie, ul. Ziejkowa w ramach kontroli wewnętrznej informuje, że badania nie wykazały obecności bakterii chorobotwórczych.

Ostateczna ocena jakości wody zostanie wydana po przeprowadzeniu sprawdzającej kontroli urzędowej Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Gostyninie. Pobór prób wody zaplanowany jest na dzień 25.06.2024 r.

Do czasu ostatecznej oceny jakości wody w wodociągu zaleca się, szczególnie małym dzieciom i osobom o obniżonej odporności stosowanie środków ostrożności zawartych w Komunikacie nr 1.

Powyższy Komunikat obowiązuje do czasu odwołania. Informacje dotyczące jakości wody będą na bieżąco aktualizowane i umieszczane na stronie internetowej Powiatowej Stacji Sanitarno–Epidemiologicznej w Gostyninie.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Jan Karwowski 16.07.2024 08:13
Czy było zagrożone zdrowie mieszkańców od złej jakości wody? To o czym mowa i po co te strasznie!!!

Mieszkaniec Gostynina 21.06.2024 11:55
Czyli dalej to samo i nie wiadomo kiedy nastąpi koniec. Dlaczego nie opublikują wyników badań jakości wody tylko komunikaty ? Może to by wyjaśniło jaka jest sytuacja. To chyba nie są informacje tajne. Wręcz przeciwnie - należą się mieszkańcom.

Hahaha!!! 21.06.2024 15:22
Czytanie ze zrozumieniem się kłania trollu -"Informacje dotyczące jakości wody będą na bieżąco aktualizowane i umieszczane na stronie internetowej Powiatowej Stacji Sanitarno–Epidemiologicznej w Gostyninie."

Jan Karwowski 20.06.2024 21:42
Gdzie Naszego Burmistrza oświadczenie.??????

Jan Karwowski Gostynin 20.06.2024 21:41
Mili Państwo. Proszę o oficjalnie sprecyzowanie faktów przez władzę P. Burmistrz.

Jan Karwowski 20.06.2024 21:17
Jak można trenować Obywateli RP ,to "moskiewski sabotaż" . proszę o szczegóły, kto i kiedy odpowiada za Fakty . Żenada!!!!!

Brygida 20.06.2024 17:21
Uff wreszcie się uspokoiłam.

zachmurzenie duże

Temperatura: 18°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1023 hPa
Wiatr: 9 km/h

Ogłoszenia
Bezpieczne Pożyczki Hipoteczne Dla Firm i Rolników Bez Bik Szybka Wypłata Bezpieczne Pożyczki Hipoteczne Dla Firm i Rolników Bez Bik Szybka Wypłata Koniec z brakiem pieniędzy! Nasza pożyczka hipoteczna dla firm i rolników to innowacyjne rozwiązanie, które gwarantuje sukces każdemu przedsiębiorcy. Oszczędzisz wiele energii, czasu i osiągniesz, to o czym wszyscy marzą – realizację potrzeb Twojej firmy i niezależność finansową. Wystarczy, że rozpoczniesz z nami współpracę. Już dzisiaj dołącz do firm i gospodarstw rolnych, które zrealizowały swoje marzenia. Sprawdź teraz! Czynniki wyróżniające naszą ofertę: • zabezpieczenie tylko na hipotece (wpis w dziale IV księgi wieczystej, tak jak w banku) • najniższy koszt umowy od 28% rocznie • najszybszy czas realizacji i wypłaty • pomoc w przygotowaniu dokumentów na każdym etapie współpracy • elastyczność oferty w zakresie warunków spłaty • jasne warunki umowy bez „gwiazdek i drobnego druku” • żadnych ukrytych kosztów • szeroki przedział kwotowy ( od 50.000 zł do 2.000.000 zł) Dodatkowe korzyści dla Państwa wynikające z podjętej współpracy: • Specjalizujemy się w procesach restrukturyzacji i oddłużaniu nieruchomości • Na życzenie klienta dokonujemy szybkiego zakupu nieruchomości • Na życzenie klienta pokryjemy koszt umowy notarialnej • Nie weryfikujemy Państwa baz w BIK, BIG, KRD, ERIF i innych • Akceptujemy/spłacamy zajęcia komornicze, hipoteki i prywatne zobowiązania • Wszyscy nasi klienci otrzymują bezpłatne konsultacje i pomoc prawną • Każdego klienta traktujemy indywidualnie i z należytą starannością Nasze pożyczki hipoteczne oferujemy pod następujące zabezpieczenia: Grunty rolne, grunty komercyjne, działki deweloperskie, działki budowlane, lokale mieszkalne, domy mieszkalne, kamienice mieszkalne, biurowce, obiekty magazynowe, obiekty sportowe, obiekty uzdrowiskowe, hotele, motele, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe, zakłady usługowe oraz zakłady produkcyjne, pojazdy użytkowe i rolnicze posiadające dowód rejestracyjny. Kontakt: Tel. 577-873-616, email: [email protected] Więcej informacji na stronie: https://bloghipoteczny24.pl/
Dom z bezpośrednim dostępem do jeziora Białe Dom z bezpośrednim dostępem do jeziora Białe Tel. 665 424 109, 515 955 229. Posiadamy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej (połowa) o pow. ok. 90 m/2, w tym dodatkowo ok 30 m tarasu. Budynek składa się z parteru oraz użytkowego poddasza. Na parterze znajduje się przestronny salon z wyjściem na taras, aneks kuchenny i łazienka oraz schody prowadzące na piętro, na którym znajdują się dwie piękne sypialnie. Z jednej sypialni wyjście na balkon. Nieruchomość wyposażona w media: prąd, szambo i woda z własnego ujęcia ( jest możliwość przyłącza wody z wodociągu gminnego). Pięknie zagospodarowana działka o pow. ok 1000 m/2 z licznym nasadzeniem oraz garażem typu blaszak. Nieruchomość wyposażona w system alarmowy oraz usytuowana na terenie zamkniętego kompleksu. Okolica bardzo malownicza, położona wśród rezerwatów przyrody. Bez wątpienia jest to najpiękniejszy fragment Mazowsza. Odległość prezentowanej działki od najpiękniejszego i najczystszego ( I klasa czystości wody ) jeziora - Białe ok. 120 m. Jezioro Białe jest najgłębszym jeziorem na pojezierzu gostynińskim i jednym z większych (152 ha). Odległość z Płocka ok. 25 km, z Warszawy ok. 100 km, z Gostynina ok. 8 km Cena 659 000 zł do negocjacji. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Prezentacja w naszym biurze jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama