Reklama

Seminarium z Krzysztofem Włodarczykiem

W środę, 19 czerwca kadra trenerska K.O. Fight Team Gostynin wraz z zawodnikami wzięli udział w seminarium z boksu prowadzonym przez Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka oraz trenera Jana Dobrzyjałowskiego ze szkoły walki "Czarny Orzeł" w Lipnie.

Dziękujemy za masę przekazanej wiedzy oraz możliwość doszlifowania własnych umiejętności pod mistrzowskim okiem - piszą członkowie K.O. Fight Team Gostynin.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 23°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1012 hPa
Wiatr: 14 km/h

Ogłoszenia
Działki w pięknej okolicy wśród lasów i jezior Działki w pięknej okolicy wśród lasów i jezior Tel. 665 424 109 lub 515 955 229 lub 605 615 205. Posiadamy do sprzedaży atrakcyjnie położone działki z warunkami zabudowy o pow. od 1200m² do 1600 m² o wymiarach zbliżonych do kwadratu (38m X 34 m), teren działek płaski, zadbany, podłoże przygotowane do założenia trawnika. W pobliżu działek prąd, woda, ( ostatnia działka z kompleksu, wyposażona w skrzynkę prądową). W pobliżu nieruchomości, piękny zarybiony staw, z możliwością odpłatnego połowu ryb. Dojazd do działek drogą asfaltową ostatnie ok.350 m dojazd drogą utwardzoną. Okolica cicha nadająca się zarówno pod domy całoroczne jak i letniskowe w pobliżu liczne obszary leśne , do jeziora Lucieńskiego ok. 2 km do j. Białego ok.5 km. Odległość od Gostynin ok 8 km, od Płocka ok.20 km. od Warszawy ok. 120 km. Lokalizacja Działek Gmina Gostynin. Cena 52 000 zł do negocjacji. Więcej informacji udzielimy telefonicznie pod num 515 955 229, 605 615 205 lub 665 424 109 Cena 79 000 zł do negocjacji. Cena za każdą działkę 61 zł/m2 Prezentacja w naszym biurze jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Piękne działki nad jeziorem Białym Piękne działki nad jeziorem Białym Tel. 665 424 109, 515 955 229. Posiadamy do sprzedaży dwie piękne działki budowlane: jedna o powierzchni 1254m2 a druga o pow. 1278m2. Działki w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego, przeznaczona pod zabudowę całoroczną i rekreacyjną (media w pobliżu działki). Okolica bardzo malownicza, usytuowana wśród unikalnych w skali kraju rezerwatów przyrody. Bez wątpienia jest to najpiękniejszy fragment Mazowsza. Miejscowość Białe znajduje się wśród kilku jezior: Białe, Sumino, Lucieńskie, Drzesno. Odległość prezentowanej działki od najpiękniejszego i najczystszego ( II klasa czystości wody ) jeziora - Białe ok. 300 m. Jezioro Białe jest najgłębszym jeziorem na pojezierzu gostynińskim i jednym z większych (152 ha). Odległość z Płocka ok. 25 km, z Warszawy ok. 100 km, z Gostynina ok. 8 km Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Cena 145 000 zł do negocjacji. W naszym biurze prezentacja jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Dom do remontu w Gostyninie super lokalizacja Dom do remontu w Gostyninie super lokalizacja Tel: 665 424 109 lub 515 955 229. Posiadamy do sprzedaży dom do remontu o pow. ok. 80 m/2. Składający się z 4 pomieszczeń ( 3 pokoje i kuchnia), miejsca na łazienkę oraz wysokiego poddasza z możliwością adaptacji na cele mieszkalne. Posadowiony na ogrodzonej działce o pow. 596 m/2. Budynek do kapitalnego remontu z możliwością aranżacji według własnych potrzeb. Super lokalizacja, odległość od centrum miasta Gostynina ok 10 min spacerkiem. Świetna propozycja dla osób kreatywnych. Nisko budżetowy zakup nieruchomości, pozwoli na stopniową jego aranżację, według własnych preferencji. Przedmiotowa nieruchomość jest świetną bazą, dającą szeroką paletę możliwości. Zapraszamy na prezentacje i do zakupu. Cena 165000 zł do negocjacji. Więcej informacji udzielimy telefonicznie! Zapraszamy na prezentację, po wcześniejszym umówieniu wizyty. Prezentacja w naszym biurze jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama