Reklama

Sportowe emocje na Starym Rynku i Podolszycach

Już w ten weekend do Płocka zawita cykl turniejów eliminacyjnych do Mistrzostw Polski w piłce ręcznej plażowej. Tradycyjnie już drużyny zagrają na specjalnie przygotowanym stadionie na Starym Rynku. W tym roku zmagania odbędą się również na Podolszycach.

Do Płocka przyjedzie 26 zespołów - 14 męskich i 12 kobiecych. Rozgrywki rozpoczną się o godzinie 9:00 w sobotę, w obu lokalizacjach. Finały planowane są na niedzielę - o 15:40 dla kobiet oraz o 16:00 dla mężczyzn. Areną decydujących zmagań będzie stadion na Starym Rynku. 

- Do tej pory turnieje piłki ręcznej organizowaliśmy na Starym Rynku. W tym roku, ze względu na ilość chętnych drużyn, jasne dla nas było, że musimy przygotować dwa boiska. Zdecydowaliśmy, że część meczów odbędzie się na Podolszycach - chcemy pokazać naszą dyscyplinę mieszkańcom z innych rejonów Płocka - mówi Artur Niesłuchowski, organizator turnieju. 

Dzień wcześniej, w piątek, na Starym Rynku odbyły się Igrzyska młodzieżowe w piłce ręcznej plażowej. W turnieju wystąpiły: BHT Petra Płock, Mazur Sierpc (dwa zespoły), Anilana Łódź oraz SAS Gdańsk. 

Gospodarzem turnieju jest Miasto Płock. Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego. Sponsorami są: Industrie Service Płock, Modular i FOL Mech. Organizatorami: Fundacja Modern Sport, Związek Piłki Ręcznej w Polsce oraz BHT Petra Płock. Mistrzostwa Polski w Piłce Ręcznej Plażowej Płock 2024 Data: 29-30 czerwca 2024 Lokalizacje: Płock, Stary Rynek 1; Płock, Ofiar Katynia.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ogłoszenia
Domek letniskowy w pięknej okolicy w pobliżu jez. Skrzynki Domek letniskowy w pięknej okolicy w pobliżu jez. Skrzynki Posiadamy do sprzedaży drewniny domek letniskowy, położony w miejscowości Lubaty gm Baruchowo. Domek usytuowany w malowniczym otoczeniu natury, w odległości około 900 metrów od jeziora Lubatowskiego oraz około 2,5 kilometra od popularnego jeziora Skrzynki– cenionego za walory rekreacyjne i piękne otoczenie. Przedmiotem oferty jest domek letniskowy o powierzchni około 70 m², posadowiony na przestronnej, w pełni ogrodzonej działce o powierzchni 1650 m². Teren nieruchomości oferuje wiele możliwości zagospodarowania – zarówno pod kątem wypoczynku, jak i rekreacji – z zachowaniem pełnej prywatności i komfortu użytkowania. Domek posiada nadany numer porządkowy budynku, co przekłada się na uporządkowany stan formalno-prawny nieruchomości i ułatwia ewentualne procesy administracyjne. Położenie działki gwarantuje ciszę i spokój, a jednocześnie bliskość jezior i terenów zielonych, co czyni tę ofertę idealną zarówno jako miejsce letniego wypoczynku, jak i inwestycję o charakterze sezonowym lub całorocznym. Cena: 290 000 zł do negocjacji! Po więcej aktualnych ofert zapraszamy na naszą nową stronę internetową – znajdziesz tam pełną bazę nieruchomości oraz dodatkowe informacje. Prezentacja w naszym biurze jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
NAJPOPULARNIEJSZE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama