Reklama

Wypadek na skrzyżowaniu Wojska Polskiego i Floriańskiej

Tuż przed południem na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Floriańskiej doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego, motocykla i roweru.

28 letni kierowca opla ze Szczawina Kościelnego jadący ulicą Wojska Polskiego od osiedla Bema skręcając w ulicę Czapskiego wymusił pierwszeństwo przejazdu na skrzyżowaniu doprowadzając do zderzenia z motocyklem yamaha jadącym od ulicy 18 Stycznia. Motocykl kierowany przez 17-latka odbijając się od samochodu potrącił jadącą na rowerze 74-letnią kobietę. Do szpitala trafiły trzy osoby z wypadku.

Reklama

Prawie godzinę zablokowane było całkowicie skrzyżowanie Wojska Polskiego i Floriańskiej.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Adrian 14.05.2025 23:20
U siebie niech tak jeżdżą

Motocyklista 14.05.2025 22:13
Parę lat temu też miałem wypadek z młodym mężczyzną z szczawina kościelnego ja nie wiem jak oni jeżdżą dodam że na prostej drodze zjechał na pobocze a potem przeciął mi drogę skręcając z pobocza w lewo w bramę na czapskiego za torami ja nad maska a motor wydziałem jak za mną salto zrobił 😭

lala malowana 15.05.2025 07:20
Motocyklista 14.05.2025 22:13
Parę lat temu też miałem wypadek z młodym mężczyzną z szczawina kościelnego ja nie wiem jak oni jeżdżą dodam że na prostej drodze zjechał na pobocze a potem przeciął mi drogę skręcając z pobocza w lewo w bramę na czapskiego za torami ja nad maska a motor wydziałem jak za mną salto zrobił 😭
Co to za "bełkot"?

lokals 15.05.2025 15:07
jeździmy jakby jutra miało nie być ;) pozdrawiam serdecznie

Ogłoszenia
Do sprzedaży enklawa spokoju - jezioro w pobliżu Do sprzedaży enklawa spokoju - jezioro w pobliżu Posiadamy do sprzedaży oazę spokoju i ucieczki od zgiełku i pośpiechu. Dom w uroczej i spokojnej okolicy z pięknem otaczającej przyrody. Miejsce nietuzinkowe, składające się z domu jednorodzinnego obejmującego salon i 2 sypialnie, półotwartą kuchnię, przedpokój, łazienkę z toaletą, pracownie, pralnię, kotłownie. Możliwość adaptacji poddasza w celu zwiększenia powierzchni mieszkalnej. Budynek po gruntownym remoncie, bez wkładu finansowego, do zamieszkania od zaraz. Z zadaszonym tarasem, stanowiącym ogród zimowy, gdzie toczy się życie przez cały rok. Z tarasu rozpościera się widok na brzozowe drzewa i wszem obecne ozdobne iglaki. W bezpośrednim sąsiedztwie plantacja choinek, las oraz nieco oddalone zatopione w zieleni sąsiedztwo. Posesja ogrodzona, wyłożona kostką brukową. Na terenie niewielka drewutnia, służąca jako składzik na narzędzia ogrodnicze. Dom ogrzewany gazem z naprzemienną możliwością grzania prądem ( zamontowany piec gazowy oraz elektryczny). Na dachu instalacja fotowoltaiczna (zamontowana na starych zasadach) pozwala na bezgotówkowe rozliczenie energii elektrycznej. Komfortowy budynek, malowniczo usytuowany daje wiele możliwości wykorzystania. Wokół duża przestrzeń własnej działki oraz urocze krajobrazy, a w odległości ok 600 m jezioro Przytomne. Brama otwierana na pilota. Zapraszamy do umawiania wizyt w celu prezentacji nieruchomości oraz jej zakupu. Prezentacja w naszym biurze jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Działka budowlana w spokojnej okolicy blisko jeziora! Działka budowlana w spokojnej okolicy blisko jeziora! Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1350 m², położoną w spokojnej miejscowości Miałkówek, zaledwie 10 km od Gostynina. To doskonała propozycja dla osób poszukujących miejsca pod budowę domu w cichej, zielonej okolicy z szybkim dostępem do miasta. Działka ma korzystny kształt i płaskie ukształtowanie terenu, co ułatwia planowanie zabudowy i zagospodarowanie przestrzeni. W sąsiedztwie znajduje się luźna zabudowa jednorodzinna oraz tereny zielone, co zapewnia prywatność i komfort codziennego życia. Dodatkowym atutem jest bliskość jeziora Lucieńskiego – od działki dzieli je zaledwie 600 metrów, co czyni lokalizację szczególnie atrakcyjną dla miłośników natury i wypoczynku na świeżym powietrzu. Teren objęty jest możliwością zabudowy, dzięki czemu działka idealnie nadaje się pod budowę domu jednorodzinnego – całorocznego lub letniskowego. Nieruchomość stanowi również ciekawą propozycję inwestycyjną. Cena: 143 000 zł do negocjacji! Prezentacja w naszym biurze jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama