Reklama

II Memoriał im. Andrzeja Matuszewskiego w Szkole Podstawowej w Pacynie

W sobotę, 31 stycznia w Szkole Podstawowej w Pacynie odbył się II Memoriał im. Andrzeja Matuszewskiego w tenisie stołowym.

Spotkanie sportowe odbyło się pod Patronatem Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Janusza Kusocińskiego w Pacynie oraz Wójta Gminy Pacyna. W tym roku turniej cieszył się, tak jak w ubiegłym roku, dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców Gminy Pacyna. Do turnieju zgłosiło się 59 uczestników w różnych kategoriach wiekowych:

Kategoria: Open Mężczyźni 15+: 20 osób

Open Kobiety15+ : 3 osoby

Rocznik 2011-2012 chłopcy : 6osób

Rocznik 2011-2012 dziewczęta: 8 osób

Rocznik 2013 i młodsi chłopcy: 16 osób

Rocznik 2013 i młodsze dziewczynki: 6osób

 

Wyniki klasyfikacji końcowej turnieju finałowego:

Open Mężczyźni 15+

 

1. Kamil Żmudziński

2. Ireneusz Mrowicki

3. Waldemar Tomasik

 

Open Kobiety15+

 

1. Aleksandra Kowalczyk

2. Alicja Kiełbasa

3. Marta Kiełbasa

 

Rocznik 2011-2012 chłopcy

 

1. Olaf Sitkiewicz

2. Kacper Kaźmierczak

3. Aleksander Adamczyk

 

Rocznik 2011-2012 dziewczęta

 

1. Klaudia Fudała

2. Małgorzata Piotrowska

3. Nikola Cieślak

 

Rocznik 2013 i młodsi chłopcy

 

1. Filip Jędrzejczak

2. Aleksander Łasica

3. Jakub Janiak

 

Rocznik 2013 i młodsze dziewczynki

 

1. Gabriela Bieniek

2. Aleksandra Florczak

3. Maja Śnieć

 

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ogłoszenia
NAJPOPULARNIEJSZE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama