Reklama

W Gostyninie stanęły nowe tablice na nekrologi

W Gostyninie pojawiły się kolejne, dedykowane tablice przeznaczone wyłącznie na nekrologi.

To działanie, które ma na celu uporządkowanie przestrzeni publicznej.

​Dzięki temu tradycyjne słupy ogłoszeniowe będą teraz służyć wyłącznie do wieszania plakatów i ogłoszeń. Oddzielenie tych dwóch funkcji pozwoli na zachowanie większego porządku i estetyki w mieście.

Źródło: www.gostynin.pl

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

ZBYCHM 20.07.2026 21:08
CZY KTOŚ ZWRÓCIŁ UWAGĘ ŻE TABLICA ZASŁANIA WYJAZD Z ULICY I POSTAWIONA BEZ ZEZWOLENIA

Kret 20.07.2026 20:06
Może utworzyć miejsca pracy dla młodych ludzi ..żeby nie uciekali. Kutno umie zrobić strefę . My mamy obwodnicę i nic poza tym . Miasto ekologiczne . A pracy brak . Strefy przemysłowe powinny być. I tym pomyscie . A nie kłucie się o glyooty kostka chodnik itd. ta ekipa co robi na bierzewickej to order uznania 3 krawężniki na jezdni zostały na noc. Kto tak jest kierownikiem .jak auto by uderzylo w tom i to pod okiem PSP. I pogotowia brawo 💪😂😂😂. Pozdrawiam

Sąsiad 20.07.2026 19:52
Przed śmiercią się nie ucieknie. Całe życie mieszkam w Gostyninie i zawsze były nekrologi na jednym słupie z plakatami. Życie i śmierć się przeplata. Od zawsze tak jest.

yyar 20.07.2026 18:23
miasto wymarłych:-(( tym się urząd chwali? naprawdę?

Na temat 20.07.2026 19:23
Miasto wymiera od dawna. Za burmistrza Kalinowskiego było tak samo. Jaszcze kilka lat, a osiągniemy stan z 1939. Planów na rozwój nie było i nie ma. Do depopulacji też nie jesteśmy przygotowani. Władza jak zawsze w naszym mieście żyje od wyborów do wyborów..

Lokals 20.07.2026 17:33
Sukces na miarę Gostynina.

Ogłoszenia
NAJPOPULARNIEJSZE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama