W poniedziałek, 3 sierpnia policjanci z Posterunku Policji w Staroźrebach zatrzymali do kontroli drogowej kierującego Hyundaiem. Okazało się, że mężczyzna ma dożywotni sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. W jego aucie funkcjonariusze ujawnili również narkotyki. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że mężczyzna może znajdować się pod działaniem narkotyków. Pobrano mu krew do dalszych badań.
Mieszkaniec powiatu płockiego został zatrzymany. Jak się okazało, nie tylko to miał na sumieniu. Mężczyzna w czerwcu br., kierując pojazdem w stanie nietrzeźwości, uderzył w ogrodzenie. Na szczęście nikt nie doznał poważnych obrażeń.
Decyzją sądu, na wniosek prokuratora, został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem.

Napisz komentarz
Komentarze